Рубрики

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 91 гість.

 Краеведческий музей г. Артемовск

На 40% збільшилась кількість виявлених порушень митних правил на Донецькій митниці ДФС

Переглядів: 2625
03.03.2017 - 14:45

Протягом першого місяця 2017 року фахівцями Донецької митниці ДФС виявлено та задокументовано порушень митних правил на 40% більше, ніж торік. Із загальної кількості справ вилучено предмети правопорушень на суму понад 30 тис. гривень.

Слід відмітити, що у відповідному періоді минулого року предмети правопорушень за протоколами не вилучались. Фактів незаконного переміщення наркотичних і психотропних речовин, прекурсорів, зброї, патронів, а також культурних цінностей, не виявлено.                                        

Аналіз правопорушень свідчить, що найбільш поширеними залишаються: порушення строків транзиту або тимчасового ввезення транспортного засобу на митну територію України та зберігання товарів, ввезених на митну територію України поза митним контролем або з приховуванням від митного контролю.

Так, у січні було встановлено факт ввезення товару «транспортний засіб» на митну територію України поза митним контролем. А саме, на контрольному пункті в’їзду-виїзду «Новотроїцьке» було зупинено автомобіль марки «MITSUBISHI» під керуванням громадянина України, який прямував з тимчасово непідконтрольної українській владі території до м. Маріуполя. В ході проведення перевірки документів, які надав громадянин, встановлено, що затриманий транспортний засіб ввезено на митну територію України через пункт пропуску для автомобільного сполучення «Новоазовськ-Весело-Вознесенка» у січні 2017 року.

Відповідно до рішень Уряду України з листопада 2014 року міжнародні пункти пропуску автомобільного сполучення в Донецькій області тимчасово не функціонують. Таким чином, громадянин України здійснив переміщення транспортного засобу через митний кордон України поза митним контролем без виконання митних формальностей. Транспортний засіб, який став предметом правопорушення, тимчасово вилучено до прийняття судового рішення.

Забезпечення належних умов для ведення чесного бізнесу реалізується митницею шляхом проведення аналітично-пошукової роботи, одним з методів якої є взаємодія з уповноваженими митними органами іноземних держав. Упродовж січня 2017 року направлено 4 запити до митних органів країн близького і дальнього зарубіжжя, що удвічі більше відповідних запитів минулого року.

До Державного бюджету України протягом січня 2017 року Донецькою митницею ДФС перераховано штрафних санкцій за порушення митного законодавства на суму більше 27 тис. гривень, що втричі більше показника 2016 року.

Останні статті на сайті