Рубрики

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 77 гостей.

Донецька обласна державна адміністрація

До відома інвалідів та учасників АТО

Переглядів: 1816
23.03.2017 - 13:00
До відома інвалідів та учасників АТО

Управління праці та соціального захисту населення Бахмутської міської ради (далі – Управління) інформує, що Урядом прийнято  постанову Кабінету Міністрів України від 01.03.2017 №110 «Про затвердження Порядку  використання коштів, передбачених у державному бюджеті для забезпечення деяких категорій інвалідів санаторно-курортними путівками та внесення змін до порядків, затверджених постановами Кабінету Міністрів України від  22 лютого  2006 р. № 187 і  від 31 березня 2015 р. № 200», якою затверджено Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для забезпечення  інвалідів  та учасників антитерористичної операції санаторно-курортними путівками.

Відтепер путівки для осіб з інвалідністю та постраждалих учасників антитеро-ристичної операції закуповуватимуться на підставі тристоронньої угоди.

Інвалід або учасник АТО зможе самостійно обрати санаторій для оздоровлення, після цього звернутися до Управління,  де буде перевірено санаторний  заклад на відповідність встановленим вимогам.

Після цього,  укладається  трьохсторонній  договір (особа – Управління – санаторний заклад), який передбачає безготівкове перерахування коштів санаторно-курортному закладу за надані послуги.

Усі примірники договору, підписані керівником Управління, інвалідом або учасником АТО, передаються особі для подальшої передачі санаторно-курортному закладу.

Після прибуття зазначеного інваліда або учасника АТО  до відповідного санаторно-курортного закладу керівник такого закладу підписує і скріплює печаткою (за наявності)  всі примірники договору, після чого заклад надсилає один примірник договору поштовим відправленням до Управління, другий — передає інваліду або учаснику АТО, а третій ― залишає на зберіганні у закладі.

Після закінчення санаторно-курортного лікування інвалід/учасник АТО подає Управлінню зворотній талон або інший документ, що підтверджує  проходження лікування в санаторно-курортному закладі за профілем захворювання, за яким їм видано довідку для отримання путівки на санаторно-курортне лікування, із зазначенням прізвища, імені, по батькові та строку перебування, завірений підписом керівника  та скріплений печаткою.

Звертаємо увагу інвалідів, які перебувають в Управлінні на забезпечення санаторно-курортним лікуванням.

Після закінчення строку  дії медичної довідки  форма – 070/о  але не рідше один раз на три роки, подається  нова медична довідка. У разі  неподання такої довідки особа, яка понад три роки перебуває на обліку для забезпечення санаторно-курортною путівкою, знімається з обліку.

Телефон для довідок: 44-63-99


Пошук

Актуально