Донецька обласна державна адміністрація

Відкритий чемпіонат Донецької області з легкої атлетики

Переглядів: 1337
19.04.2017 - 08:01

14-15 квітня на бахмутському стадіоні «Металург» відбувся відкритий чемпіонат Донецької області з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2000-2001, 2002 року народження та молодше.

У змаганнях взяли участь 182 атлети з 16 команд Донецької області: ДВУОР ім.С.Бубки, КДЮСШ №1 Бахмутської міської ради, ДЮСШ м.Костянтинівки, КДЮСШ №4 м.Маріуполя, КДЮСШ «Меотида» м.Маріуполя, ДЮСШ м.Торецька, ДЮСШ Дружківської міської ради, ДЮСШ м.Мирнограду, ОКДЮСШ «Україна» м.Маріуполя, ДЮСШ м.Вугледару, ОКДЮСШ м.Дружківки, ДО ДЮСШІ, ДЮСШ Бахмутського району, КЗ ДЮСШ м.Слов’янська, КПНЗ «Міська КДЮСШ» м.Слов’янська, ОКДЮСШ ДОО ВФСТ «Колос». Обидва дні чемпіонат супроводжувала дощова погода, але вона не завадила спортсменам показати свої результати.
Серед молодших дівчат на дистанціях 100м з бар’єрами (14.9), 100м (12.6) та 200м (26.9) впевнено перемогла Кристина Юрчук, Олена Сапоненко з Маріуполя стала чемпіонкою у бігу на 1500м (5:12.5), бахмутська спортсменка Ольга Дибка виграла забіги на 400м (1:00.8) та 800м (2:25.8), в стрибках у довжину кращий результат показала також представниця Бахмуту Арина Зінченко (5.50), у метанні молоту 3кг з особистим рекордом перемогла бахмутчанка Олександра Ревіна (43.90).
У старших дівчат дистанцію 1500м виграла Поліна Слищенко зі Слов’янська (5:06.2), Коваль Катерина з Бахмуту стала чемпіонкою на дистанціях 400м (58.3) та 800м (2:16.6), на дистанціях 100м та 200м за першу сходинку боротьба виникла між представницями Маріуполя Кариною Пірумшоєвою та Єлізаветою Чавдар — Карина була швидшою на стометрівці (12.7 проти 12.8), а ось 200м виграла вже Єлізавета (27.0 проти 27.3).
У молодших юнаків Максим Фомін з Мирнограду переміг на дистанції 1500м (4:47.3), Олексій Душенко з Торецька став найшвидшим у бігу на 100м (11.6), на 200м кращим був представник Костянтинівки Данило Журавов (24.6), Богдану Панченку з Костянтинівки в стрибках у висоту підкорилася планка 170см, а стрибки у довжину виграв також костянтинівський спортсмен Ростислав Швець (6.26м).
Олексій Чаплін серед старших юнаків виграв забіг на 110м з бар’єрами (15.3h), Данило Шаповалов з Дружківки був кращим на дистанціях 400м (52.7h) та 800м (2:02.2), на стометрівці чемпіоном став Володимир Турлак з Маріуполя (11.1), Кирило Приходько з Бахмуту показав кращий час у бігу на 200м (22.7), стрибки з жердиною виграв Андрій Дибка (360см), а стрибки у висоту представник Торецька Єгор Семенов (175см).
Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами та медалями від управління з питань фізичної культури та спорту Донецької обласної державної адміністрації та Федерації легкої атлетики Донецької області.

Відкритий чемпіонат Донецької області з легкої атлетикиВідкритий чемпіонат Донецької області з легкої атлетикиВідкритий чемпіонат Донецької області з легкої атлетикиВідкритий чемпіонат Донецької області з легкої атлетикиВідкритий чемпіонат Донецької області з легкої атлетикиВідкритий чемпіонат Донецької області з легкої атлетикиВідкритий чемпіонат Донецької області з легкої атлетикиВідкритий чемпіонат Донецької області з легкої атлетикиВідкритий чемпіонат Донецької області з легкої атлетикиВідкритий чемпіонат Донецької області з легкої атлетики