Рубрики

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 85 гостей.

Верховна рада України

СКОРИСТАЙСЯ НОВИМ СЕРВІСОМ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ

Переглядів: 23986
14.06.2017 - 14:04

Картинки з «чорними квадратами» – QR-коди –відтепер можна побачити й в Артемівському міському центрі зайнятості.

 

Так, кожен відвідувач може швидко віднайти необхідну інформацію за допомогою спеціального додатку в ґаджеті. Зо допомогою даних QR – кодів можна перейти за посиланням на Інтернет-портал з пошуку роботи «Труд» та веб-портал Донецької обласної служби зайнятості в мережі Інтернет. Це особливо зручно, коли необхідно отримати велику кількість інформації або спростити ії використання. 
Завдяки новому сервісу  кожен бажаючий «в один клік» може дізнаватись про всі можливості державної служби зайнятості без ії відвідування. 
Послуги служби зайнятості, актуальні вакансії, новації , корисна інформація для учасників АТО, вимушено переміщених осіб та інших соціально незахищених верств населення, як для шукачів роботи, так і роботодавців – це лише невеликий перелік повідомлень, які вже можна зчитати за допомогою QR-коду.
Зважаючи на те, що більшість  клієнтів центру зайнятості зараз дуже «мобільні»  і мають не один гаджет, використання QR-кодів в повсякденному житті відкриває для них нові можливості, створюючи  зв'язок між віртуальністю і реальністю.

СКОРИСТАЙСЯ НОВИМ СЕРВІСОМ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ

Останні статті на сайті