В Донецькій області нараховується близько 2,8 тис. суб`єктів господарювання, які отримали ліцензії на роздрібну торгівлю алкогольними та тютюновими виробами.
За 6 місяців 2017 року кількість виданих ліцензій на зазначені види діяльності складає 4,5 тис. шт. (на алкогольні напої – 2,6 тис. шт., на тютюнові вироби – 1,9 тис. шт.). За видачу та подовження таких ліцензій до місцевих бюджетів надійшло понад 16 млн гривень.
За 6 місяців 2017 року від платників Донеччини до місцевих бюджетів надійшло 112,7 млн грн акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів.
Співробітники ГУ ДФС у Донецькій області провели 84 перевірки суб`єктів господарювання з питання дотримання вимог законодавства, яке регулює обіг в роздрібній і оптовій торгівельній мережі алкогольних напоїв і тютюнових виробів. За результатами встановлених порушень до підприємців відповідно до законодавства застосовані фінансові санкції у вигляді штрафів на загальну суму 1,25 млн гривень. Основними порушеннями є відсутність ліцензій, торгівля тютюновими виробами за цінами вище максимально встановлених виробником шляхом маркування на пачці та збільшених на суму акцизного податку та реалізація алкогольних напоїв за цінами нижче мінімальних, встановлених державою.
За результатами контрольно-перевірочних заходів та роз’яснювальної роботи серед платників податків за 6 місяців 2017 року додатково видано 528 шт. ліцензій на право роздрібної торгівлі суб’єктам господарювання, які до цього не мали такі ліцензії. Така тенденція також пов’язана з ліцензуванням реалізації пива, яке віднесено до алкогольних напоїв з 1 липня 2015 року, а також із заміщенням суб’єктів господарювання на ринку роздрібної торгівлі.
Останні статті на сайті
- Щодо добровільної сплати єдиного внеску
- Як фізичній особі подати заяву про включення до реєстру волонтерів?
- Продаж підакцизних товарів: код товарної підкатегорії згідно з УКТ ЗЕД у чеках РРО/ПРРО
- Пенсійне забезпечення окремих категорій працівників сільського господарства
- Як правильно заповнити платнику податків реквізит «Призначення платежу» платіжної інструкції у разі погашення податкового боргу
- Платники з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства: новостворені підприємства
- Нові вимоги та порядок подання звітності № 1-ВП та № 1-ОП
- Зупинення реєстрації помилково складених податкових накладних: подання письмових пояснень
- Граничні строки реєстрації податкових накладних в ЄРПН протягом дії воєнного стану
- Особливості складання податкової звітності з ПДВ: звітний період жовтень 2024 року