Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 82 гостя.

Рекомендуємо

Донецька обласна рада

Відбулася апаратна нарада міського голови

Переглядів: 940
06.09.2017 - 09:02
Відбулася апаратна нарада міського голови

6 вересня 2017 року у великій залі адміністративної будівлі Бахмутської міської ради відбулася апаратна нарада міського голови Олексія Реви за участю в якій взяли участь заступники міського голови, керівники управлінь та відділів  міської ради, служби міста.

У ході проведення апаратної наради представники компаній по створенню ландшафтних дизайнів ознайомили присутніх з проектами парку, який планується облаштувати на набережній річки Бахмутка

Проектантами було запропоновано розділити лівий берег річки на 5 частин , щоб кожна з компаній облаштувала тематичні зони : рест-зону з дитячим майданчиком, зону у японському стилі "Сакура", Zoo-зонe з скульптурами тварин з штучного газону, паркову зону "Колорит",  де поєднані ландшафтні композиції різних видів дерев та квітів, а також зону "Вишиваний шлях" з елементами ландшафтного дизайну у вигляді  української вишивки та облаштуванням майданчика для виїзних весільних церемоній.

Правий берег річки планується зробити і вигляді пішохідної зони з благоустроєм території декоративними деревами.

Також присутнім було продемонстровано проект останнього етапу реконструкції бульвару Металургів від Бахмутського народного дому до Алеї троянд.

Також на апаратній нараді обговорили питання щодо стану використання коштів на проектах, які реалізуються за рахунок місцевого бюджету, зокрема роботи по благоустрою територій закладів освіти, доріг та прибудинкових територій, встановлення приладів обліку тепла, роботи по ремонту житлового фонду, відновлювання пересувного складу тролейбусного управління, та обговорили питання з корективами проектно-кошторисних документацій.

Також міський голова Олексій Рева окремо виніс питання про забезпечення водопостачання населенню  по вулиці Фурманова: "Технічне рішення вже знайдено і після уточнення фінансування це питання буде закрито",- зазначив Олексій Рева.

Про хід виконання робіт з благоустрою Бахмута до дня міста ознайомила присутніх Надія Трофимова, а нарикінці апаратної наради секретар Бахмутської міської ради Світлана Кіщенко ознайомила присутніх з афішею святкових заходів до Дня Міста .

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально