Протягом дев’яти місяців поточного року Донецькою митницею ДФС здійснено експортно-імпортних операцій на загальну суму майже 3,3 млрд доларів.
Обсяг експортних операцій у порівнянні з відповідним періодом 2016 року збільшився на 15% та сягнув суми більше 2,5 млрд доларів. Імпортовано товарів на загальну суму 769 млн доларів. Зростання в цьому напрямку у порівнянні з аналогічним періодом минулого року складає 67%. Сальдо зовнішньоторговельного балансу залишається позитивним та становить 1 млрд 739 млн доларів.
За січень-вересень 2017 року в митниці здійснили оформлення зазначених операцій 628 осіб, що на 22% перевищує показник минулого року. Доля імпортерів у цьому році збільшилась майже у 1,8 разів та складає 42% від загальної кількості учасників зовнішньоекономічної діяльності. Активнішими у цьому напрямку являються найпотужніші підприємства-виробники, що імпортують сировину для власного виробництва. Питома вага суб’єктів, що здійснювали операції, пов’язані з вивезенням продукції за межі України, складає 43%. Основні експортери – це традиційні для Донецького регіону металургійні, машинобудівельні та металооброблювальні, хімічні та коксохімічні підприємства, виробники у сфері харчової та сільськогосподарської галузей .
Впродовж трьох кварталів 2017 року в митниці оформлено 37,7 тис. митних декларацій. З них: 68%, або 25,6 тис. – на вивезення товарів; 18%, або 6,7 тис. – на ввезення товарів, 14% – це інші митні режими. Щомісячна кількість оформлень у поточному році коливалась у межах від 3,5 до 4,9 тис. митних декларацій.
Загалом за січень-вересень 2017 року зовнішньоторговельні операції здійснювались із 87 країнами світу. Серед них країни ЄС, СНД, США, Канада, Австралія та інші.
Останні статті на сайті
- Податкова декларація про майновий стан і доходи та термін сплати задекларованих сум податкових зобов’язань з ПДФО
- Щодо перереєстрації РРО/ ПРРО у разі перейменування назви міста, вулиці
- За якими кодами класифікації доходів бюджету сплачується військовий збір?
- Заяву на проведення фізичної ідентифікації в режимі відеоконференцзв’язку можна подати через контакт-центр Пенсійного фонду України
- Які дії платника якщо протягом операційного дня не отримано квитанції про прийняття або неприйняття, або зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування?
- Щодо сплати військового збору при застосуванні податкової соціальної пільги
- Щодо авансових внесків платників податку на прибуток, які здійснюють діяльність з торгівлі валютними цінностями
- На допомогу платникам податків: розділ «Онлайн-навчання» доповнено новими матеріалами
- Як швидко та зручно подати заяву на призначення пенсії
- Психосоціальна підтримка на робочому місці