Як зазначили у Головному управлінні ДФС у Донецькій області, це на 2,9 млрд грн, або на 29%, перевищує надходження аналогічного періоду 2016 року.
З початку року до державного бюджету країни забезпечено збір у сумі 5,4 млрд грн, що на 1,8 млрд грн, або на 49%, вище за показник відповідного періоду минулого року.
Місцеві бюджети регіону за січень-жовтень 2017 року поповнились на 7,5 млрд грн, що на 1,1 млрд грн, або на 18% більше, ніж у 2016 році.
У структурі зведеного бюджету країни найбільший приріст надходжень належить податку на прибуток підприємств. У цьому році підприємства Донеччини перерахували майже на 6 разів більше зазначеного податку, ніж торік. Так, за січень-жовтень 2017 року зведений бюджет отримав більше 1,3 млрд гривень.
Обсяги надходжень податку на доходи фізичних осіб до зведеного бюджету країни за десять місяців 2017 року збільшились на 1,2 млрд грн та склали 6,8 млрд гривень. Таке збільшення відбулось завдяки ефективній роботі фіскальної служби з детінізації ринку праці та протидії порушенням, а також посиленню контролю за дотриманням роботодавцями трудового законодавства.
Крім того, за звітний період значно зросли надходження податку на додану вартість. З початку 2017 року від платників Донецької області надійшло 1,6 млрд грн проти 1,1 млрд грн за відповідний період 2017 року.
У Головному управлінні ДФС у Донецькій області звертають увагу платників на необхідність своєчасного та в повному обсязі виконання своїх зобов’язань по сплаті податків і зборів, адже ці кошти йдуть на реалізацію соціально важливих проектів та економічний розвиток країни.
Останні статті на сайті
- Щодо добровільної сплати єдиного внеску
- Як фізичній особі подати заяву про включення до реєстру волонтерів?
- Продаж підакцизних товарів: код товарної підкатегорії згідно з УКТ ЗЕД у чеках РРО/ПРРО
- Пенсійне забезпечення окремих категорій працівників сільського господарства
- Як правильно заповнити платнику податків реквізит «Призначення платежу» платіжної інструкції у разі погашення податкового боргу
- Платники з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства: новостворені підприємства
- Нові вимоги та порядок подання звітності № 1-ВП та № 1-ОП
- Зупинення реєстрації помилково складених податкових накладних: подання письмових пояснень
- Граничні строки реєстрації податкових накладних в ЄРПН протягом дії воєнного стану
- Особливості складання податкової звітності з ПДВ: звітний період жовтень 2024 року