Рубрики

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 63 гостя.

Верховна рада України

День української писемності та мови в музеї

Переглядів: 1857
13.11.2017 - 15:11

8 та 9 листопада 2017 року науковими співробітниками Бахмутського краєзнавчого музею  проведені виховні та класні години, які були присвячені Дню української писемності та мови.

Учні шостих класів загальноосвітньої школи № 18 імені Дмитра Чернявського, учні четвертого класу загальноосвітньої школи № 24 та гімназисти «Сузір’я» мали змогу розширити свої знання про це свято, який почали відзначати на Державному рівні з 1997 року. Діти більш детально дізналися про головного героя Дня української писемності та мови – Нестора Літописця, про засновників слов’янської абетки – Кирила та Мефодія, побачили зразки кирилиці й глаголиці.

Під час заходів прозвучала пісня з фільму «Тарас Шевченко» «Реве та стогне Дніпр широкий», у виконанні нашого земляка Івана Паторжинського та було продемонстровано у запису уривок п’єси «Наталка Полтавка» Івана Котляревського – засновника нової української літератури.

8 та 9 листопада 2017 року науковими співробітниками Бахмутського краєзнавчого музею  проведені виховні та класні години, які були присвячені Дню української писемності та мови.8 та 9 листопада 2017 року науковими співробітниками Бахмутського краєзнавчого музею  проведені виховні та класні години, які були присвячені Дню української писемності та мови.

Пошук

Актуально