10 січня 2018 року в Костянтинівській школі мистецтв розпочався другий (фінальний) тур обласного конкурсу для учнів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів «Крок до Олімпу», організатором якого є управління культури і туризму Донецької обласної державної адміністрації та Донецький обласний учбово-методичний центр культури.
Конкурсні змагання відбулись у номінаціях «Струнно-смичкові інструменти» та «Духові, ударні інструменти». Школу мистецтв міста Бахмута гідно представили учні оркестрового відділу Ільчук Вікторія, Железняк Олексій, Савенко Микита, Буренькова Ганна та Ємельянова Олена.
Місця розподілились наступним чином: Железняк Олексій, (викл. Ярковий М.М., конц. Дорофєєва Є.О.) – II місце; Ільчук Вікторія (викл. Шибаєва Т.М., конц. Хмарний О.І.) – III місце.
Савенко Микита (викл. Рахвальський В.В., конц. Псарьова Л.В.), Буренькова Ганна (викл. Китайгора Л.Л.,конц. Коломойцева Н.С.),Ємельянова Олена (викл. Шибаєва Т.М.. конц. Хмарний О.І.) стали Дипломантами конкурсу.
Ми щиро вітаємо наших переможців і бажаємо успіхів наступним учасникам конкурсу у номінаціях «Образотворче мистецтво», «Фортепіано», «Вокал», «Народні інструменти», які відбудуться 17 та 24 лютого 2018 року.
Останні статті на сайті
- Щомісячна грошова виплата за заслуги перед Батьківщиною
- Тепловий стрес, його симптоми та заходи щодо запобігання тепловому стресу
- На які підакцизні товари встановлюють максимальні роздрібні ціни?
- Наслідки неоформлених трудових відносин
- До уваги платників податків!
- Який порядок отримання малолітньою дитиною (до 14 років) документа, що засвідчує реєстрацію у ДРФО – платників податків?
- Які пільги із сплати земельного податку мають фізичні особи?
- Вплив спеки на безпеку праці: що таке тепловий стрес?
- Пам'ятка “ Щодо заборони спалювання стерні та сухої рослинності ”
- Проведення аудиту трудової книжки перед оцифруванням