Старовинне і водночас молоде місто Бахмут має давню історію, чарівну природу, талановитих і працьовитих людей і живе життям своєї країни. Воно завжди було прикладом незламного козацького духу, нескореності, працьовитості та честі. Трудові, творчі та спортивні досягнення його мешканців гідно представляють Донецьку область на всеукраїнському та світовому рівні.
У 2018 році в Бахмуті планується впровадити проект «Бахмут в історії козацтва», який є складовою частиною соціальної політики держави, орієнтованої на відродження і збереження історико-культурної спадщини міст Донецької області, створення єдиного культурного простору Донеччини.
Проектом передбачено створення на території Бахмута козацького скверу, який буде вписаний в ландшафт Алеї троянд. На окремих локаціях скверу планується встановити макет Бахмутської фортеці 1741 року і три конструкції історичних гербів міста Бахмута, створивши тим самим Алею розвитку міста різних епох.
Знаковою подією 2018 року стане розміщення на території села Іванівське військово-спортивного табору «Козацька Січ» з розміщенням тренувальних зон і смуг перешкод для виховання та оздоровлення молоді.
Також проектом передбачається встановлення інтерактивної декоративної скульптури, в якій втілиться збірний образ Козака. На офіційному сайті міської ради оголошено конкурс на кращу ескізний ідею скульптури. Запрошуємо мешканців та гостей міста взяти участь в розробці проекту.
В рамках створення єдиного культурного простору, в Бахмутському краєзнавчому музеї планується оновлення етнографічного залу козацтва, поповнення його новими експонатами.
У створених локаціях доцільно буде проведення культурно-мистецьких заходів: Всеукраїнського дня вишиванки, спортивно-патріотичної гри «Козацький гарт», фестивалю-ярмарку козацької пісні, одягу, кухні, регіонального фестивалю народно-прикладного мистецтва "Бахмутський дивоцвіт".
Останні статті на сайті
- Щодо добровільної сплати єдиного внеску
- Як фізичній особі подати заяву про включення до реєстру волонтерів?
- Продаж підакцизних товарів: код товарної підкатегорії згідно з УКТ ЗЕД у чеках РРО/ПРРО
- Пенсійне забезпечення окремих категорій працівників сільського господарства
- Як правильно заповнити платнику податків реквізит «Призначення платежу» платіжної інструкції у разі погашення податкового боргу
- Платники з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства: новостворені підприємства
- Нові вимоги та порядок подання звітності № 1-ВП та № 1-ОП
- Зупинення реєстрації помилково складених податкових накладних: подання письмових пояснень
- Граничні строки реєстрації податкових накладних в ЄРПН протягом дії воєнного стану
- Особливості складання податкової звітності з ПДВ: звітний період жовтень 2024 року