Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 24 гостя.

Рекомендуємо

Сайт Артемівської міської централізованної бібліотечної системи

Відбулася прес-конференція щодо початку проекту для активізації студентської молоді Бахмута "Школа юного громадянина"

Переглядів: 1595
20.03.2018 - 14:32
Відбулася прес-конференція щодо початку проекту для активізації студентської молоді Бахмута "Школа юного громадянина"

19 березня 2018 року, о 14.00, у приміщенні молодіжного центру "Перспектива" відбулася прес-конференція щодо початку проекту для активізації студентської молоді Бахмута "Школа юного громадянина". Представники вузів міста дізнались про етапи проекту,  поділилися враженнями про досвід минулого року. 

Громадська організація «БАХМУТСЬКА ФОРТЕЦЯ», у партнерстві з Управлінням молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської ради, розпочинає проект "Школа юного громадянина", який виконується в рамках проекту «Зміцнення громадської довіри» (UCBI ІІ), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Метою проекту є підвищення громадянської активності студентської молоді.

Даний проект стартує вдруге. Координатори проекту розповіли про активності в минулому році. Більше 400-ста студентів дізнались про роботу місцевого самоврядування, найактивніші навчились складати проекти, реєструвати місцеві ініціативи за допомогою офіційного он-лайн ресурсу петицій. Декілька з ідей сформованих учасниками «Школи юного громадянина» були втілені у життя - будівництво еко-зупинки, будівництво сцени для музичних заходів у міському парку, відкриття автобусного маршруту. Студенти обговорювали важливість участі у виборах національного та місцевого рівня, представляли свої передвиборчі програми в якості кандидатів у місцеву раду, обрані аудиторією «депутати» отримали в якості подарунків флешки. Переможці конкурсу есе «Чому важливо бути активним громадянином?» завітали на пленарне засідання Бахмутської міської ради, потрапили на екскурсії в соляні шахти, побували у Києві, де відвідали Верховну Раду, будинок Уряду, Межигір'я, офіси громадських організацій.

Новий проект, що почався в березні і закінчиться у жовтні також починається з проведення інтерактивних семінарів про устрій місцевого самоврядування. Студенти, які будуть активно брати участь у навчанні та грі «Вибори», отримають у подарунок флешки. Активні учасники візьмуть участь у триденному тренінгу, що відбудеться у мальовничому Святогірську, де їх очікує і навчальна і розважальна програма. 16 студентських лідерів, обраних в вузах, відвідають місто Суми, де обміняються досвідом зі студентським самоврядуванням.

Проект передбачає фінансову підтримку. Три студентські ініціативи отримують кошти на реалізацію від Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) у розмірі 15 тисяч доларів США. Також, під час реалізації проекту з березня по листопад будуть проходити два 2студентські форуми, міська акція – флеш-моб «Кожний голос важливий!».

Один з лідерів студентського руху в Бахмуті, студент інязу і учасник попередньої «Школи юного громадянина» Аркадій Петросян розповів свої враження про участь в проекті:

«Вважаю, що ці дуже корисно, а особливо для тих студентів, що цікавляться місцевим самоврядуванням та політичною кар’єрою. Мені особисто це важливо. Сподобалось брати участь і в уроках і в конкурсах. Я був одним з переможців, які їздили в Київ. Це не тільки досвід спілкування, можливість розважитись, але й соціальний капітал. Мені довелося у справах звертатися до Всеукраїнської організації, виявилося, що ми вже знайомі, і познайомилися як раз під час візиту по проекту «Школа юного громадянина». Це дуже спростило нашу взаємодію», - підкреслив Аркадій.

За додатковою інформацією можна звертатись за телефоном:

Тел.0503479076, Олена

Відбулася прес-конференція щодо початку проекту для активізації студентської молоді Бахмута "Школа юного громадянина"Відбулася прес-конференція щодо початку проекту для активізації студентської молоді Бахмута "Школа юного громадянина"Відбулася прес-конференція щодо початку проекту для активізації студентської молоді Бахмута "Школа юного громадянина"Відбулася прес-конференція щодо початку проекту для активізації студентської молоді Бахмута "Школа юного громадянина"Відбулася прес-конференція щодо початку проекту для активізації студентської молоді Бахмута "Школа юного громадянина"Відбулася прес-конференція щодо початку проекту для активізації студентської молоді Бахмута "Школа юного громадянина"Відбулася прес-конференція щодо початку проекту для активізації студентської молоді Бахмута "Школа юного громадянина"

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально