Рубрики

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 56 гостей.

Стан довкілля на території м. Бахмут та Бахмутського району

Переглядів: 1649
04.04.2018 - 12:49

Бахмутська районна філія ДУ «Донецький обласний лабораторний центр МОЗ України»  інформує про стан довкілля на території м. Бахмут та Бахмутського району за період І квартал 2018 року :

Радіаційний фон

За даними моніторингових досліджень за період І кварталу  проведено 753 виміри  рівнів зовнішнього гамма – випромінювання, перевищень  значень природного радіаційного фону,  характерного для території м. Бахмут та Бахмутського району не виявлено. Дослідження проводились на стаціонарному посту м. Бахмут, та на територіях населених пунктів Бахмутського району.  Також проведено моніторинг радіаційного фону у 38 дитячих дошкільних навчальних закладах та загальноосвітніх школах міста та району, перевищень ГДР не виявлено.

Атмосферне повітря

 Всього по м. Бахмут та Бахмутському району  досліджено 441 проба атмосферного повітря, з них визначено перевищення гранично допустимих концентрацій (ГДК) хімічних речовин у 3 пробах ( сірчистий ангідрид, діоксин азоту), що складає 0,7% від усіх досліджень.

Питна вода

За результатами моніторингових досліджень у І кварталі  було досліджено 100 проб питної води на санітарно-хімічні показники,  у 3 пробах зареєстровано відхилення,  що становить 3% (  по показникам вмісту загальної жорстокості та сульфатів, вмісту нітратів ) – вода з джерел сіл Трипілля, Верхньокам`янка, Званівка.  На мікробіологічні показники було досліджено 164 зразки  питної води,  в 2 зразках або 1,2%  було  зареєстровано відхилення по загальному мікробному числу ( Богданівський водозабір та розподільча мережа с. Калинівка).

Також було досліджено на санітарно-хімічні показники питну воду у 10 колодязях  населених пунктів Бахмутського району, у всіх зразках  зареєстровані відхилення, у тому числі у 9 по вмісту нітратів. По мікробіологічним показникам з 10 обстежених колодязів, зареєстровані відхилення у 2 колодязях  с. Переїзне. 


Пошук

Актуально