Рубрики

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 40 гостей.

Урядовий портал

«На шляху до мрії»…

Переглядів: 1901
23.04.2018 - 10:43

Саме під такою назвою 21 квітня 2018 року у Школі мистецтв міста Бахмута відбувся сольний концерт випускниці вокально-хорового відділення Вероніки Філатової (клас викладача Ольги Богданової, концертмейстер Ярослав Баєв).

Концерт став значною подією у житті дівчини, бо це яскравий підсумок багатьох років її навчання у Школі мистецтв. Підтримати Вероніку прийшли батьки, рідні, друзі та викладачі. Переповнений зал ледь вміщував бажаючих стати учасником її творчого марафону.

Ім’я Вероніки Філатової добре знають у місті, а також далеко за його межами. В її творчому кошику велика кількість виступів на Міжнародних, Всеукраїнських, Регіональних, Обласних та міських конкурсах. Дівчинка завжди мріяла, щоб її пісня об’єднала світ. Можливо саме тому, географія конкурсних досягнень Вероніки досить широка – від Києва до Івано-Франківська, Запоріжжя, Дніпра, Міргорода, Краматорська, Дружківки, Слов’янська і навіть Волгограду. Всюди на неї чекала перемога. Лише уявіть собі – з 30 пройдених творчих змагань в її досягненнях лише одне 2 місце, все інше тільки перемоги.

Програма сольного концерту була насичена цікавими різножанровими номерами, які супроводжувались згадками про цікаві факти з життя дівчини, її навчання у школі, її друзів та вчителів, і звичайно ж батьків. До речі, свій сольний концерт Вероніка присвятила своєму татові і самій найдорожчій у світі людині – любій мамі. Лірична пісня подарована їй розчулила присутніх до сліз. Зі сцени лунали пісні сповнені любові і тепла, індивідуальності, внутрішньої сили та харизми. Кожен виступ переповнений зал супроводжував бурхливими оплесками.

Юну співачку привітала директор Школи мистецтв міста Бахмута Гринь Є.В.. Виразивши свої враження від концерту, вона вручила Вероніці, як кращій учениці, пам’ятне зображення Школи. Вітання друзів Вероніки, а саме дівчат з Шоу-групи «Кіндер-сюрприз», в якому вона співає з дитинства, були надзвичайно зворушливими та приємними. На згадку про роки навчання подруги також подарували Вероніці сувенірне дерево зі своїми фото.

Чудові пісні, бурхливі оплески, квіти і подарунки, щирі вітання та посмішки, а також артистична ведуча Софія Сивак створили надзвичайно теплу, святкову атмосферу. Концерт, який включав у себе 19 номерів пройшов на єдиному подиху.

Ми бажаємо юній співачці наполегливості та творчого натхнення на шляху до нових висот і сподіваємось, що Вероніка в майбутньому стане справжньою зіркою і буде надалі прославляти нашу Школу та рідне місто.

У Школі мистецтв міста Бахмута відбувся сольний концерт випускниці вокально-хорового відділення Вероніки Філатової У Школі мистецтв міста Бахмута відбувся сольний концерт випускниці вокально-хорового відділення Вероніки Філатової У Школі мистецтв міста Бахмута відбувся сольний концерт випускниці вокально-хорового відділення Вероніки Філатової У Школі мистецтв міста Бахмута відбувся сольний концерт випускниці вокально-хорового відділення Вероніки Філатової

Останні статті на сайті


Пошук

Актуально