Рубрики

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 44 гостя.

Офіційний сайт відділу освіти Артемівської міської ради Донецької області

Свято української писемності і мови в дитячій бібліотеці

Переглядів: 2336
08.11.2018 - 13:49
Свято української писемності і мови в дитячій бібліотеці

7 листопада 2018 року до Дня української писемності і мови у міській бібліотеці для дітей Бахмутської міської централізованої бібліотечної системи пройшло свято «Лунай, величне наше слово!». Гостями бібліотеки стала малеча дитячого садочка № 52 та маленькі читачі бібліотеки.

День української писемності та мови – свято, яке відзначається в нашій країні 9 листопада, починаючи з 1997 року. Свято започатковано на честь українського літописця Нестора – послідовника творців слов’янської писемності Кирила та Мефодія. Дослідники вважають, що саме з преподобного Нестора-літописця і починається писемна українська мова.

Бібліотекарі розповіли дітям про писемність, важливість значення мови в житті людини, познайомили з книжками: «Твоя перша книга для читання», «У світі веселих букв і чарівних звуків», «Читалочка». Для закріплення почутої інформації малеча змагалася у конкурсах: «Розгадай слова», «Чи уважний ти?», «Мовні перлини». На заході лунало поетичне слово про рідну мову, діти читали вірші та співали українські пісні.

Яке ж свято української писемності і мови без книжки? По завершенню заходу подарунком для дітей стала тематична лялькова вистава «Казка про книжку» в рамках клубу театрально-інсценованого мистецтва «Казка».

Свято української писемності і мови в дитячій бібліотеціСвято української писемності і мови в дитячій бібліотеціСвято української писемності і мови в дитячій бібліотеціСвято української писемності і мови в дитячій бібліотеці

Пошук

Актуально