ІІ тур Чемпіонату України з волейболу
Переглядів: 3738
11.12.2018 - 08:49
З 6 по 9 грудня у м. Вінниці пройшли змагання ІІ туру Чемпіонату України "Дитяча ліга" з волейболу серед юнаків 2006 р.н.
Серед 10 команд, команди підгрупи «А» змагалися з командами підгрупи «Б», вихованці Олени та Дмитра Дробитько (КДЮСШ №1, м. Бахмут) набрали за підсумками всіх ігор 2-х турів - 22 очка. Обігравши команди міст Соколя (Львівська обл..), Ужгорода з рахунком 3:0, Києва (ДЮСШ-10), Вінниці з рахунком 2:1, але поступилися з рахунком 1:2 команді ДЮСШ (Чернігов). За підсумками двох турів команда ДЮСШ (Бахмут) займає 2 місце в турнірній таблиці. Приз кращого гравця команди, отримав Варванін Артем.
Вітаємо спортсменів з вдалим виступом! Бажаємо перемоги в третьому турі чемпіонату України!
Останні статті на сайті
- Деклараційна кампанія 2025: випадки не подання податкової декларації
- До уваги депозитарних установ та банків, інших фінансових установ, небанківських надавачів платіжних послуг, емітентів електронних грошей
- Рекомендації щодо підготовки до чергового етапу декларування
- Отримання витягу щодо стану розрахунків з державним та місцевими бюджетами, а також цільовими фондами за даними ДПС
- Ставки єдиного податку для ФОП першої та другої груп з 01.01.2025
- Декларування – 2025 триває: строки та способи подання декларації про майновий стан та доходи
- Е-повідомлення про помилкову сплату платежів
- Увага! Шахраї видають себе за податківців!
- Ознаки примусової праці та як не стати жертвою торгівлі людьми: пам’ятка для шукачів роботи
- Легальна робота — стабільне майбутнє!