Рубрики

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 83 гостя.

Презедент України

Артемівці - на обласному святі по підведенню підсумків Року дитячої творчості

Переглядів: 2545
18.12.2013 - 13:33
Артемівці - на обласному святі  по підведенню підсумків Року дитячої творчості

На виконання соціальних ініціатив Президента України «Діти – майбутнє України», з метою виявлення і підтримки талановитих та обдарованих дітей, організації змістовного дозвілля 17 грудня 2013 року у місті Донецьку, в обласному Палаці дитячої та юнацької творчості відбулося свято, на якому було підведено підсумки Року дитячої творчості в Донецькій області.

У заході взяли участь понад 200 запрошених: директори позашкільних навчальних закладів, керівники секцій, об’єднань, гуртків, вихованці палаців, будинків дитячої творчості, центрів туризму, станцій юних техніків, екологів, дитячо-юнацьких спортивних шкіл.

На урочистому відкритті заступник голови облдержадміністрації Тамара Лук’янчук привітала всіх учасників та наголосила на тому, що позашкільні заклади Донеччини – предмет особливої турботи обласної державної адміністрації, тому що вони виконують важливу освітянську функцію виховання та творчого розвитку юних громадян нашої держави.

Директор департаменту освіти і науки Юрій Соловйов звернув увагу на те, що головним нашим досягненням стало збереження мережі позашкільних закладів області та їх стабільний розвиток. За останні роки в області не припинив свого існування ні один із 157 позашкільних закладів. У 2013 році був створений обласний позашкільний заклад – Мала академія наук.

Серед найталановитіших вихованців та керівників гуртків, які представляли різні міста Донецької області, були й представники Артемівська: Юрій Макагон (учень ЗОШ № 5) та Альберт Глечиков (керівник гуртка авіамодельного спорту Артемівського міського центру технічної творчості дітей та юнацтва). Всі запрошені були нагороджені цінними подарунками: ноутбуками, відеокамерами, планшетами, оргтехнікою.

Під час обласного свята працювали виставки робіт дитячої творчості, відбувся звітний концерт художніх колективів, а також були проведені підсумкові заходи для юних туристів, спортсменів, екологів, техніків. 

Артемівці - на обласному святі по підведенню підсумків Року дитячої творчості

Пошук

Актуально