Зима – найбагатіша на свята пора року: Новий рік, Різдво, Василя Святого, Водохреща. У кожній оселі їх святкують, вони зближають, гуртують всю родину. Ось така дружна родина дітей, педагогів та батьків дошкільного навчального закладу №25 «Дзвіночок» зібралась, щоб разом відсвяткувати «Три зимових свята».
Створена вихователями Людмилою Манойло та Ольгою Коломойцевою святкова, весела атмосфера дозволила дошкільникам старших груп глибше пізнати звичаї та обряди свого народу, залучитися до культурної та духовної спадщини українців.
Хай же в наших оселях і в нашому спільному домі – Україні – ніякої біди від Коляди до Коляди, від Різдва до Різдва, від Новоріччя до Новоріччя, від Водосвяття до Водосвяття! На щастя, на здоров’я, на новий рік, щоб було краще, ніж торік!
Останні статті на сайті
- Щомісячна грошова виплата за заслуги перед Батьківщиною
- Тепловий стрес, його симптоми та заходи щодо запобігання тепловому стресу
- На які підакцизні товари встановлюють максимальні роздрібні ціни?
- Наслідки неоформлених трудових відносин
- До уваги платників податків!
- Який порядок отримання малолітньою дитиною (до 14 років) документа, що засвідчує реєстрацію у ДРФО – платників податків?
- Які пільги із сплати земельного податку мають фізичні особи?
- Вплив спеки на безпеку праці: що таке тепловий стрес?
- Пам'ятка “ Щодо заборони спалювання стерні та сухої рослинності ”
- Проведення аудиту трудової книжки перед оцифруванням