Рубрики

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 36 гостей.

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про намір встановлення вузлів комерційного обліку в будівлях

Переглядів: 785
23.07.2021 - 14:25

Оператор зовнішніх інженерних мереж – Обласне комунальне підприємство «Донецьктеплокомуненерго» (далі – ОКП «ДТКЕ»), повідомляє про намір встановлення вузлів комерційного обліку в будівлях. Повна інформація розміщена на офіційному сайті ОКП «ДТКЕ» (http://www.kpdtke.com.ua/).

Відповідь на повідомлення просимо надати до «14» вересня 2021 року за такими реквізитами: Обласне комунальне підприємство «Донецьктеплокомуненерго», 84307, Донецька обл., м.Краматорськ, провулок Земляний, 2, ел.пошта: postmaster@kpdtke.com.ua

Шановні споживачі!

Доводимо до вашого відома:

Законом України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» від 22.06.2017р. №2119 (із змінами, які набрали чинності з 01 травня 2021 року з прийняттям Закону №1060) передбачається обов’язкове оснащення вузлами комерційного обліку  теплової енергії (далі ВКО) всіх будівель до серпня 2022 року. Витрати оператора зовнішніх інженерних мереж на оснащення будівлі вузлами комерційного обліку теплової енергії (п.6 ст.6 Закону 2119) будуть включатися до складу тарифів на послуги з постачання теплової енергії. Ці витрати залежать від остаточного проекту, який розробляється індивідуально для кожної будівлі, враховує фактичну вартість матеріалів (комплектуючих, тощо), які прив’язані, в тому числі, до курсу валют, визначених за результатами тендерних державних закупівель (із супутніми по процедурі витратами).

Так, з нового опалювального періоду 2021/2022 року тариф на послугу з постачання теплової енергії для будівель, що на даний час вже оснащенні ВКО орієнтовно буде нижче на 28% ніж для будівель не оснащених ВКО.

Слід зазначити, що у рамках дії Закону 2119 власнику (співвласникам) будівлі надається право: надати згоду на встановлення ВКО (на запропонованих умовах) оператором зовнішніх інженерних мереж або самостійно обладнати будівлю ВКО у встановленому законодавством порядку.

Переваги власника (співвласників) в виборі самостійного обладнання будівлі ВКО:

  • зниження витрат на встановлення ВКО за рахунок зменшення додаткових витрат, пов’язаних з проведенням тендерних державних закупівель;
  • зменшення нарахувань за послуги з постачання теплової енергії (здійснення нарахувань за меншим тарифом на послуги з постачання теплової енергії з ВКО);
  • здійснення оплати за фактично спожиті послуги відповідно до показників ВКО.

Просимо врахувати наведену інформацію та пропонуємо вам в найкоротший термін визначитись у який спосіб (оператором зовнішніх інженерних мереж або самостійно власником (співвласниками)) буде встановлено вузол комерційного обліку в вашій будівлі.

 

Адміністрація ОКП «ДТКЕ»

Останні статті на сайті