Рубрики

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 120 гостей.

Артемівське відділення Донецької ТПП

Люди з вадами зору відзначили день народження великого Кобзаря

Переглядів: 1662
15.03.2019 - 08:53

13 березня в бібліотеці-філіалі №1 для людей с вадами зору Бахмутської міської ЦБС відбулося свято «Провісник долі України…», яке було присвячене 205-річчю від дня народження Т. Г. Шевченка.

Бібліотекар Авдєєва Е. Ю. розповіла про життєвий шлях поета, його творчість. Прикрасою свята стали вірші у виконанні учнів 3-А класу загальноосвітньої школи І-ІІІ  ступенів №5 з профільним навчанням: Титаренко Кирила, Троян Василіси, Олійник Ані. Читач цієї бібліотеки Солдатенко Петро Олексійович вразив присутніх декламуванням вірша «Доля». Гості бібліотеки із захопленням слухали пісні на слова Тараса Шевченка у виконанні викладачів Бахмутського педагогічного коледжу Чумакової Катерини Семенівни, Собко Вікторії Іванівни і студентки Яковенко Анастасії.

13 березня в бібліотеці-філіалі №1 для людей с вадами зору Бахмутської міської ЦБС відбулося свято «Провісник долі України…», яке було присвячене 205-річчю від дня народження Т. Г. Шевченка. 13 березня в бібліотеці-філіалі №1 для людей с вадами зору Бахмутської міської ЦБС відбулося свято «Провісник долі України…», яке було присвячене 205-річчю від дня народження Т. Г. Шевченка. 13 березня в бібліотеці-філіалі №1 для людей с вадами зору Бахмутської міської ЦБС відбулося свято «Провісник долі України…», яке було присвячене 205-річчю від дня народження Т. Г. Шевченка. 13 березня в бібліотеці-філіалі №1 для людей с вадами зору Бахмутської міської ЦБС відбулося свято «Провісник долі України…», яке було присвячене 205-річчю від дня народження Т. Г. Шевченка.

Останні статті на сайті