Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 1 користувач та 50 гостей.

Рекомендуємо

Школа мистецтв м.Артемівська

Нові можливості розвитку бізнесу

Переглядів: 353
17.10.2019 - 09:59
Нові можливості розвитку бізнесу

16 жовтня в Центрі розвитку підприємництва Бахмутського міського центру зайнятості відбулась зустріч  представників діючого бізнесу та безробітних ,які тільки замислились над започаткуванням власної справи.

До участі у заході запросили головного державного інспектора Бахмутського управління головного управління державної податкової служби у Донецькій області -  Наталю Бережну.

Пані Наталя проінформувала присутніх про систему оподаткування малого бізнесу в Україні, його види , умови переходу з одного виду оподаткування на інший. Також слухачі отримали детальну інформацію про порядок прийому найманих працівників: трудовий договір, договір цивільно - правового характеру (особливості оформлення та роботи).

Заступник начальника відділу взаємодії з роботодавцями  Бахмутського  міського центру зайнятості Олена Сліпцова знайомила учасників тренінгу з додатковими  джерелами фінансування - грантовими програмами  міжнародних громадських організацій  , які надають можливість отримання безповоротної фінансової підтримки на реалізацію бізнес-проектів діючих підприємців. Кожен учасник тренінгу отримав інформаційний пакет про діючі грантові  програми.

Фахівчиня  Бахмутського  міського центру зайнятості Олена Бояринова ознайомила з додатковими онлайн - джерелами отримання інформаційної підтримки для підприємців інформації, серед яких додаток на андроїд «Центр розвитку підприємництва»,онлайн - ресурс «Прометеус», відео - уроки з бізнес-планування Донецького центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості та з  іншими корисними інтернет ресурсами, які сприятимуть розвитку підприємницьких ініціатив.

Центр розвитку підприємництва Бахмутського міського центру зайнятості працює на постійній основі та запрошує всіх зацікавлених в розвитку підприємницьких ініціатив скористатися можливістю обмінятися думками й досвідом, обговорити проблеми ведення власного бізнесу, отримати поради і відповіді на свої питання щосереди з 10-00 до 13-00  у Бахмутському міському центрі зайнятості.

 

Відділ профорієнтації
Бахмутський міський центр зайнятості
вул. Захисників України,13,
м. Бахмут, Україна,84500
тел.: +38(06274)-8-23-81

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально