Рубрики

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 57 гостей.

Презедент України

Інформація щодо стану укладення колективних договорів, змін та доповнень до них за І квартал 2020 року

Переглядів: 2802
12.05.2020 - 11:06

На виконання Постанови КМУ від 13.02.2013 року № 115 “Про порядок повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів” (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 21.08.2019 № 768) Управлінням праці та соціального захисту населення Бахмутської міської ради (далі – Управління) протягом I квартал 2020 року проводилась наступна робота:

  • щокварталу здійснювався моніторинг укладання колективних договорів;
  • надіслані листи 40 суб’єктам господарювання з рекомендаціями щодо проведення роботи з укладання колективних договорів (на 3 підприємствах розпочата робота в цьому напрямку);
  • керівникам підприємств, установ та організацій надано 23 консультації колективно-договірного напрямку;
  • перевірено 26 колективних договорів, доповнень та змін до діючих колективних договорів на відповідність до вимог трудового законодавства;
  • представники Бахмутської міської ради прийняли участь у 63 конференціях з підведення підсумків виконання колективних договорів за 2019 рік, укладання нових або внесення змін до діючих колективних договорів.

Згідно актуалізації бази даних підприємств, що уклали колективні договори, станом на 01.01.2020  налічувалось 254 підприємств із загальною кількістю 13,6 тис. робітників. З них на 214 суб’єктах були укладені колективні договори, що становить 84,3% від загальної кількості підприємств, з чисельністю працюючих 12,9 тис. робітників, що становить 94,4% від загальної  кількості працюючих.    

В результаті проведеної роботи станом на 01.04.2020 р. із загальної кількості зареєстрованих підприємств трудові відносини урегульовані на 216 підприємствах (85%) з чисельністю 12,9 тис. працюючих. Тобто, відсоток охвачення найманих працівників колективно – договірними відносинами становить 95%.    

За звітний період 2020 року пройшли повідомну реєстрацію 26 колективних договорів, змін та доповнень до них (додаток 1):

  • зареєстровано вперше – 2 (ТОВ «АРТПРОМПРОЕКТБУД», ТОВ «ЛАКШМІ»);
  • колективних договорів - 12;
  • змін та доповнень до колективних договорів – 12.

На 2 підприємствах за результати переговорного процесу на локальному рівні між стороною роботодавців та трудовим колективом, прийнято рішення про не укладення колективного договору, а саме: ПП «АРПРОЕКТБУД» (керівник Полухін Д.І), ТОВ «НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО» «ДОНТРАНСФОРМАТОР» (керівник Суховецький Р.А.).

Таким чином, залишаються неврегульованими соціально-трудові відносини на 36 підприємствах (додаток 2).

Здійснити повідомну реєстрацію колективного договору й отримати інформацію стосовно змісту та інших питань колективно-договірного регулювання можна в Управлінні праці та соціального захисту населення Бахмутської міської ради за адресою: м. Бахмут, вул. Б. Горбатова, 57, каб. 21 та за тел. 44-17-07.

Додатково:


Пошук

Актуально