Рубрики

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 27 гостей.

Верховна рада України

Відбулось засідання колегії

Переглядів: 772
22.07.2016 - 11:55
Відбулось засідання колегії

21 липня 2016 року відбулось засідання колегії Управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради.

З першого питання порядку денного про стан роботи із зверненнями громадян в Управлінні молодіжної політки та у справах дітей Бахмутської міської ради, членами колегії вирішено забезпечити безумовне виконання нормативно-правових документів, що регулюють роботу зі зверненнями громадян.

Начальник відділу молодіжної політики Управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради Перепадья Н.В. доповідала про організацію виховної роботи з патріотичного виховання молоді у навчальних закладах міста, та наголошувала рекомендувати вищим навчальним закладам I-IV рівнів акредитації та закладам професійно-технічної освіти, розташованих на території Бахмутської міської ради збільшити кількість заходів, спрямованих на національно-патріотичне виховання.

Стосовно третього питання порядку денного про стан роботи служби у справах дітей щодо захисту житлових прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування за І півріччя 2016 року звітувала начальник служби у справах дітей Колодочка Г.А., яка наполягала про необхідність сприяти своєчасній передачі житла у власність дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування, у разі, коли право користування житлом є тільки у дитини.


Пошук

Актуально