Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 77 гостей.

Рекомендуємо

Офіційний сайт відділу освіти Артемівської міської ради Донецької області

Урок Мужності "Десант у безсмертя"

Переглядів: 6877
24.04.2012 - 06:15
Урок Мужності "Десант у безсмертя"

В  квітні 2012 року Часовоярська загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів № 15 Артемівської міської ради Донецької області розпочала ряд виховних заходів, присвячених 90-річчю з дня народження Героя  Радянського  Союзу Олексія Васильовича Недогібченко.

20 квітня в  актовій залі школи  пройшов   урок  Мужності "Десант у безсмертя"  у 8-11 класах з презентацією та переглядом відео-роліка "Герої-ольшанці" .

Для участі у заходах були запрошені:  заступник міського  голови Костоглод Н.А., керуючий справами виконкому Чаленко В.В., голова міської ради ветеранів війни та праці Нарвойт Ю.В., вчителі школи, ветерани педагогічної праці (Журба Л.В., Крамна Г.Б., Середа В.Г.), ветерани війни та праці, учні 8-11 класів.

Заступник міського  голови Костоглод Н.А. передала до фондів музею школи відреставровану копію рішення Часовоярської  міської ради 1967 р. про перейменування вул. Больничной на вул. Цілинників.

20 квітня в актовій залі школи пройшов  урок Мужності "Десант у безсмертя" у 8-11 класах з презентацією та переглядом відео-роліка "Герої-ольшанці".20 квітня в актовій залі школи пройшов  урок Мужності "Десант у безсмертя" у 8-11 класах з презентацією та переглядом відео-роліка "Герої-ольшанці".20 квітня в актовій залі школи пройшов  урок Мужності "Десант у безсмертя" у 8-11 класах з презентацією та переглядом відео-роліка "Герої-ольшанці".

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма державної підтримки населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально