Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 56 гостей.

Рекомендуємо

 Краеведческий музей г. Артемовск

Компас в професійному самовизначенні

Переглядів: 234
05.03.2021 - 10:35
Компас в професійному самовизначенні

Фахівці Бахмутського міського центру зайнятості тісно співпрацюють з освітянами в питаннях професійної орієнтації учнівської молоді.

Як скласти у старшокласника чітке уявлення про власні професійні схильності, допомогти зорієнтуватися в  перспективах сучасного ринку праці  та вдало обрати професійне майбутнє? Цього вівторка  профконсультанти Бахмутського міського центру зайнятості завітали до випускників  загальноосвітньої школи  №2. Там разом з учнями випускних класів і  шукали відповіді на ці питання.

Фахівчиня Тамара  Богдан презентувала  підліткам мобільний додаток на андроїд « Центр професійної орієнтації». Такий онлайн-помічник від державної служби зайнятості надасть компетентні відповіді в питаннях професійного само визначення. Школярі знайомились з барометром професій, який прогнозує потреби сучасного ринку праці. Учні  за допомогою професіографічних путівників розширили уявлення про професії сучасного ринку праці.

Через інтерактивну гру учні розглянули формулу вдалого професійного вибору «Хочу.Можу.Треба.» Школярі  зацікавились  можливістю діагностичного тестування з використанням автоматизованого робочого місце «Профконсультант». Охочі записалися на тестування.

Наприкінці зустрічі  фахівчиня  запросила учнів до участі в конкурсі  ЕСЕ «Чи оберу я професію своїх батьків?», який триватиме протягом квітня серед учнів загальноосвітніх шкіл області .

Цього вівторка  профконсультанти Бахмутського міського центру зайнятості завітали до випускників  загальноосвітньої школи  №2.

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально