Рубрики

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 54 гостя.

Презедент України

Відбулося чергове засідання міжвідомчої робочої групи

Переглядів: 194
03.06.2021 - 11:21

27.05.2021 відбулося чергове засідання міжвідомчої робочої групи з питання забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати під головуванням першого заступника міського голови Максима Суткового.

На засідання були запрошені 10 суб’єктів господарювання різних сфер діяльності (роздрібна та оптова торгівля, промисловість, надання інших допоміжних комерційних послуг), якими допускається виплата заробітної плати найманим працівникам у розмірі, нижчому за мінімальний. Під час засідання розглянуті причини виплати роботодавцями заробітної плати нижче мінімальної. Обговорені питання щодо застосування режиму неповного робочого часу.

До відома запрошених суб’єктів господарювання доведено про необхідність дотримання норм трудового законодавства, зокрема в частині мінімальних державних гарантій в оплаті праці, охорони праці та техніки безпеки, а також про недопущення оформлення працівників на неповний робочий час у разі фактичного виконання роботи повний робочий час та укладення договору цивільно-правового характеру у разі наявності ознак трудових відносин. Роботодавцям нагадано про необхідність відповідності кількості працівників виду діяльності та режиму роботи об’єктів, на яких здійснюється діяльність, та про відповідальність у разі порушень законодавства про працю.


Пошук

Актуально