Рубрики

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 35 гостей.

Урядовий портал

Стажування через центр зайнятості - робота в легальному полі

Переглядів: 258
15.07.2021 - 14:29

З початку липня на підприємствах міста Бахмут та району триває інспектування Держпраці у взаємодії з ДПС з питань виявлення незадекларованих працівників.

Єдиною законною підставою перебування працівника на робочому місці без оформлення трудових відносин є організація офіційного стажування на договірній основі з центром зайнятості. Все інше – порушення трудового законодавства.

З початку року під замовлення роботодавців 98 безробітних Бахмутського міського центру зайнятості відновлювали та підвищували кваліфікацію за 39 професіями та спеціальностями. Найбільш успішною була співпраця з підприємствами сільського та комунального господарства, закладами торгівлі та громадського харчування. По закінченню навчання практично всі безробітні були працевлаштовані центром зайнятості на заявлені робочі місця.

Стажування вигідно роботодавцям, оскільки дає можливість:

  • зекономити кошти - оплата навчання здійснюється за кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття чи на безоплатній основі;
  • забезпечити підприємство, установу чи фірму необхідними фахівцями, відтак - покращити якість продукції або послуг;
  • зекономити час та зусилля, щоб знайти необхідного робітника, адже сам готує для себе майбутнього працівника;
  • самостійно визначити тривалість навчання, взяти участь у складанні індивідуальних навчальних планів і програм з урахуванням особливостей виробництва.

Безробітному під час навчання державна служба зайнятості надає допомогу по безробіттю відповідно до законодавства України.

Бахмутський міський центр зайнятості запрошує роботодавців до співпраці. З метою уникнення наслідків, пов’язаних із використанням незадекларованої праці, пропонуємо Вам звернутись до Бахмутського міського центру зайнятості для організації офіційного стажування працівників на робочому місці.

Чекаємо на вас за адресою: м. Бахмут, вул. Захисників України, 13. Довідки за телефоном (06274)82381.

Бахмутський міський центр зайнятості


Пошук

Актуально