Рубрики

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 50 гостей.

Артемівське відділення Донецької ТПП

Роботодавець запрошує на роботу продавців

Переглядів: 256
05.08.2021 - 08:41

04 серпня Бахмутський міський центр зайнятості провів презентацію роботодавця «Молочна продукція від сем’ї Ткаченко». Роботодавцю на цей час потрібен «продавець продовольчих товарів», що і стало приводом проведення зазначеного заходу.

Відкрила презентацію заступниця директора Бахмутського міського центру зайнятості Олена Павлова, яка відзначила, що така форма роботи з роботодавцями та шукачами є найбільш ефективною, оскільки роботодавець має можливість особисто поспілкуватися з кожним кандидатом на вакансію, а також ознайомила присутніх з послугами служби зайнятості.

Під час заходу підприємець Андрій Ткаченко розповів, що головна діяльність – це виготовлення молочної продукції на будь-який смак, ознайомив присутніх зі специфікою роботи, графіком та системою оплати праці. «Якість та безпечність продукції – є найголовнішим критерієм нашого виробництва» - зазначив роботодавець.

Всього в заході взяли участь 8 зареєстрованих безробітних. По закінченню заходу відбулися співбесіди роботодавця з претендентами на робочі місця. В результаті проведених співбесід чотири безробітні особи виявили бажання більш детально ознайомитися з умовами праці.

Бахмутський міський центр зайнятості

04 серпня Бахмутський міський центр зайнятості провів презентацію роботодавця «Молочна продукція від сем’ї Ткаченко».

Пошук

Актуально