Рубрики

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 345 гостей.

Презедент України

Ярмарок вакансій для осіб з інвалідністю відбувся в Бахмуті

Переглядів: 155
26.11.2021 - 08:37
Ярмарок вакансій для осіб з інвалідністю відбувся в Бахмуті

25 листопада в Бахмутському міському центрі зайнятості в рамках Загальнообласної Декади зайнятості  для людей з інвалідністю відбувся Ярмарок вакансій та послуг служби зайнятості.

.  Захід за допомогою сервісу ZOOM відкрила директорка Бахмутького міського центру зайнятості Ірина Лещенко.  Головною метою зустрічі є вирішення проблемних питань працевлаштування і навчання безробітних осіб з інвалідністю.

«Надання допомоги у пошуку роботи, привернення уваги суспільства до проблем людей з інвалідністю та підвищення їх конкурентоспроможності на ринку праці - одна з основних задач служби зайнятості» - зазначила директорка Бахмутького міського центру зайнятості Ірина Лещенко.

На запрошення фахівців служби зайнятості долучилися 7 представників кадрових служб роботодавців та 29  шукачів  роботи.  Серед учасників ярмарку були представники  підприємств, які  готові взяти інвалідів на робоче місце: АТ  «УКРПОШТА», ПП «ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНА ФІРМА «ФЛАТТЕР», ТОВ «МАКІЇВСЬКИЙ  ЗАВОД МЕТАЛЕВИХ КОНСТРУКЦІЙ»,  КП «БАХМУТСЬКИЙ ККП», БАХМУТСЬКИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ ІНТЕРНАТ, ТОВ «БАХМУТ-ХЛІБ», ПО «БАХМУТСЬКЕ ВП УТОГ».  Під час проведення заходу  учасники  у відеоформаті  ознайомилися  з  актуальними вакансіями на підприємствах. Для осіб, які не мали можливість  самостійно  підключитися  до заходу, були створені умови для участі безпосередньо в  центрі зайнятості.

В ході ярмарку фахівчиня сектору рекрутингу Ірина Ніколаєнко  проінформувала  всіх  присутніх  про  інтерактивну Google Maps актуальних вакансій  та   продемонструвала, як вона працює.

Окрему увагу було зосереджено на механізмах  заохочення роботодавців, які створюють робочі місця для працевлаштування осіб з інвалідністю. По закінченню заходу відбулися співбесіди роботодавців  з претендентами на вакансії.

Ярмарок вакансій для осіб з інвалідністю відбувся в Бахмуті

25 листопада в Бахмутському міському центрі зайнятості в рамках Загальнообласної Декади зайнятості  для людей з інвалідністю відбувся Ярмарок вакансій та послуг служби зайнятості.  25 листопада в Бахмутському міському центрі зайнятості в рамках Загальнообласної Декади зайнятості  для людей з інвалідністю відбувся Ярмарок вакансій та послуг служби зайнятості.

Останні статті на сайті


Пошук

Актуально