Рубрики

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 24 гостя.

З 24 січня за програмою "єПідтримка" можна придбати ліки

Переглядів: 884
25.01.2022 - 15:15
З 24 січня за програмою "єПідтримка" можна придбати ліки

Кабмін ухвалив постанову, яка розширює дію програми «єПідтримка» на лікарські засоби. Так, з 24 січня українці, старші 60 років, можуть витратити 1000 грн, отримані у межах програми «єПідтримка» за вакцинацію від COVID-19, на придбання ліків в аптеках.

Українці віком 60+ можуть придбати за кошти програми «єПідтримка» ліки в аптечних закладах та інтернет-аптеках. Купити можна будь-які лікарські засоби, дозволені для застосування в Україні, як за рецептом лікаря, так і без нього.

За інформацією Міністерства економіки України, банки перевірятимуть вік людини у момент проведення платежу. Коли саме вона оформила картку – неважливо, головне, щоб на момент купівлі ліків їй вже виповнилося 60 років.

За кошти програми можна буде придбати виключно лікарські засоби, а не будь-які товари, що реалізуються в аптеці. Наприклад, не можна буде купити препарати недоведеної ефективності, такі як дієтичні добавки, а також косметичні засоби чи медичні прилади, як-от апарати для вимірювання тиску, інгалятори тощо.

Щоб отримати спеціальну картку за програмою «єПідтримка» в застосунку банку або офлайн-відділенні, треба бути щепленим двома дозами вакцини й мати встановлений застосунок «Дія».

На теперішній час в нашому місті поки що тільки один аптечний заклад, а саме аптечна мережа «Добрі ліки», відпускає ліки за даною програмою.


Пошук

Актуально