Рубрики

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 75 гостей.

Артемівське відділення Донецької ТПП

Щодо початку роботи Державного електронного реєстру об’єктів підвищеної небезпеки

Переглядів: 429
03.10.2023 - 15:08

Бахмутське районне управління ГУ ДСНС України у Донецькій області повідомляє, що постановою Кабінету Міністрів України від 07 липня 2023 р. № 690 «Деякі питання забезпечення функціонування та ведення Державного електронного реєстру об’єктів підвищеної небезпеки» (далі – ПКМУ № 690), затверджено порядок, функціонування та ведення Державного електронного реєстру об’єктів підвищеної небезпеки та внесено зміни до Порядку ідентифікації об’єктів підвищеної небезпеки та ведення їх обліку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13 вересня 2022 р. № 1030 «Деякі питання ідентифікації об’єктів підвищеної небезпеки» (далі – ПКМУ № 1030).

ПКМУ № 690 визначено, що функціонування Державного електронного реєстру об’єктів підвищеної небезпеки починається не пізніше ніж через три місяці з дня набрання чинності цією постановою, а саме з 07 жовтня 2023 року. Враховуючи те, що відповідно до пункту 21 ПКМУ № 1030 оператор протягом 60 календарних днів повторно проводить ідентифікацію відповідно до вимог цієї постанови, зокрема, у разі внесення змін до чинних або прийняття нових нормативноправових актів у сфері діяльності, пов’язаної з об’єктами підвищеної небезпеки, у разі, коли це стосується порядку проведення ідентифікації об’єктів підвищеної небезпеки або впливає на її результати, суб’єктам господарювання, у власності чи користуванні яких перебувають об’єкти підвищеної небезпеки, необхідно провести повторну ідентифікацію об’єктів підвищеної небезпеки через Державний електронний реєстр об’єктів підвищеної небезпеки за посиланням: http :// e. dsns. gov. ua.
Також наголошуємо, що починаючи з 07 жовтня 2023 року подання матеріалів ідентифікації об’єктів підвищеної небезпеки здійснюється виключно через особистий кабінет Державного електронного реєстру об’єктів підвищеної небезпеки.