Вишиванка, як символ української культури та духовності, стала оберегом для тих, хто був змушений покинути рідні домівки. Сьогодні вона єднає українців у всіх куточках світу, даруючи їм відчуття приналежності до великого українського народу та його багатовікової історії.
Бахмутська громада, вимушено роз’єднана війною, продемонструвала цю єдність, одягнувши вишиванки. Багато бахмутян зберегли їх як родинні реліквії, рятуючи їх від жахіть війни під час евакуації. Інші власноруч розшили сорочки, вклавши в них щирість своїх сердець. Дехто придбав нову вишиванку до свята.
Різнобарв’я вишиваного вбрання, що майоріло в населених пунктах, де мешканці Бахмутської громади знайшли тимчасовий прихисток, стало символом незламності українського духу, свідченням того, що навіть у найскладніші часи ми бережемо свої традиції та ідентичність.
Наша сила – в єдності!
Останні статті на сайті
- Щомісячна грошова виплата за заслуги перед Батьківщиною
- Тепловий стрес, його симптоми та заходи щодо запобігання тепловому стресу
- На які підакцизні товари встановлюють максимальні роздрібні ціни?
- Наслідки неоформлених трудових відносин
- До уваги платників податків!
- Який порядок отримання малолітньою дитиною (до 14 років) документа, що засвідчує реєстрацію у ДРФО – платників податків?
- Які пільги із сплати земельного податку мають фізичні особи?
- Вплив спеки на безпеку праці: що таке тепловий стрес?
- Пам'ятка “ Щодо заборони спалювання стерні та сухої рослинності ”
- Проведення аудиту трудової книжки перед оцифруванням