Платники податків можуть безперешкодно отримати сплачені кошти за податок на нерухомість. Для цього їм потрібно лише звернутися із заявою до територіального органу Міндоходів.
Однак, наголошують фахівці Міністерства, робити це потрібно після набрання чинності Закону України, яким внесено зміни до адміністрування цього податку, та не пізніше трьох років з дня сплати коштів.
У заяві платник має чітко вказати напрям перерахування коштів – на поточний рахунок у банку або повернення готівкою по чеку. Також сплачені кошти можна зарахувати до сплати податку на нерухомість у 2014 році або перерахувати на погашення грошового зобов’язання з інших платежів, які контролюються Міндоходів.
По отриманню такої заяви орган Міндоходів готує висновок про повернення відповідних сум коштів з бюджету та передає його до органу Держказначейства для перерахування коштів платнику.
За статистикою Міністерства, податок на нерухомість вже сплатили 3,9 тис. платників-фізичних осіб. Бюджет отримав трохи більше 2 млн. грн. податку.
Нагадаємо, що Верховна Рада України ухвалила у другому читанні Закон про внесення змін до Податкового кодексу щодо об’єктів житлової нерухомості. Відповідно до закону, податок на нерухомість за поточний рік сплачуватиметься у 2014 році.
Останні статті на сайті
- Закон України № 4015: сплата військового збору для військовослужбовців
- Щодо авансових внесків з податку на доходи фізичних осіб з роздрібної торгівлі пальним
- Право на податкову знижку: повернення коштів за договором оренди житла для внутрішньо переміщених осіб
- Закон №4015: з 1 січня 2025 року звітність з податку на доходи фізичних осіб та єдиного внеску необхідно подавати щомісячно
- Закон № 4015: коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель для визначення МПЗ за 2025 рік
- Посібник із запобігання та протидії домашньому насильству
- Нагадуємо про новий сервіс для платників – «Е-повідомлення»
- На допомогу платникам податків: витяг щодо стану розрахунків з бюджетом
- Фізична ідентифікація пенсіонерів з числа ВПО за допомогою відеоконференцзв'язку: алгоритм дій
- Пожежна безпека при проведенні Різдвяних та Новорічних свят