Рубрики

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 68 гостей.

Офійний сайт Соледарської міської ради

Губернатор подякував педагогам за участь в акції по вітамінізації дітей

Переглядів: 4077
20.11.2013 - 12:55

У ході традиційної прес-конференції сьогодні глава регіону Андрій ШИШАЦЬКИЙ розповів про те, як у школах та дитячих садках області відбувається акція з вітамінізації дітей, і подякував педагогам за проведену роботу в цьому напрямку.

- Я дуже вдячний шкільним вчителям і педагогам дошкільних установ, що вони взяли на себе додаткове навантаження і сумлінно займалися цією роботою, - сказав Андрій ШИШАЦЬКИЙ.

Поставка яблук в усі шкільні та дошкільні установи області вже завершена. Закуплено майже 629 тонн яблук вітчизняного виробника на загальну суму понад три мільйони гривень. Субвенція обласного бюджету міським та районним бюджетам на проведення акції склала 2 мильйони 965 тисяч гривень. У містах Донецьк, Вугледар, Торез, Жданівка, Дзержинськ і Новогродівка виділялися кошти з місцевих бюджетів. Сумарно - 600 тисяч гривень.

Майже 140 тисяч дітей дошкільного віку та 330 тисяч учнів загальноосвітніх шкіл отримали безкоштовну вітамінну продукцію.

Перелік та норми харчування дітей у школах і садках, включаючи свіжі фрукти, затверджені постановою Кабінету Міністрів України. Згідно з цим документом норма споживання свіжих фруктів на одну дитину в день визначена в межах 50-75 грамів для установ з не цілодобовим перебуванням дітей.

Нагадаємо, що в Донецькій області за ініціативи голови облдержадміністрації Андрія Шишацького та за погодженням з медиками та дієтологами другий рік навесні і восени діти отримують додаткову норму вітамінів.


Пошук

Актуально