Рубрики

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 77 гостей.

 Краеведческий музей г. Артемовск

До уваги роботодавців: спливає термін подачі звіту про зайнятість і працевлаштування інвалідів

Переглядів: 3718
26.02.2014 - 13:16

Постановою КМУ № 70 від 31.01.2007 «Про реалізацію статей 19 і 20 Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні» встановлено термін подачі звіту про зайнятість і працевлаштування інвалідів щороку до 1 березня.

Вищезазначений звіт подається (надсилається рекомендованим листом) до відділення Фонду соціального захисту інвалідів, в яких зареєстрований роботодавець, за формою, затвердженою Мінпраці та погодженням з Держкомстатом.

Нагадуємо, що реєстрації підлягають підприємства, установи,   організації,  у  тому  числі  підприємства,  організації громадських   організацій    інвалідів,    фізичні    особи,  що використовують  найману  працю,  в  яких за основним місцем роботи працює вісім і більше осіб.

Роботодавці  реєструються у відділеннях Фонду соціального захисту інвалідів за місцем їх державної  реєстрації  як  юридичних  осіб  або  фізичних  осіб  - підприємців.

Також звертаємо увагу на те, що відповідно до чинного законодавства неподання Фонду соціального захисту інвалідів звіту про зайнятість та працевлаштування інвалідів тягне за собою накладення штрафу від десяти до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.


Пошук

Актуально