Згідно затвердженого плану відділу освіти Артемівської міської ради на канікулярний період в Артемівській загальноосвітній школі №12 пройшов міський етап військово-патріотичної спортивної гри «Зірниця». В змаганнях прийняли участь 11 команд Артемівська, Часів Яра та Соледара.
«Зірниця» - гра сміливих, спритних, дружних хлопців та дівчат. Вона дає можливість виконувати за всіма правилами військового статуту накази командира, виявити у себе винахідливість, моторність, швидке орієнтування, прагнення до спортивних рекордів.
Учасники команд змагалися у 8 видах випробувань, в яких показали знання з медицини, з військово-історичних питань, проявили себе у стрільбі, спортивних змаганнях, у конкурсі строю та пісні. Команди показали гарні результати. Дійсно, ніщо краще не об'єднує дітей, ніж колективна творча справа. А якщо це вчить наших дітей ще й патріотизму, то такі заходи необхідно проводити!
За результатами змагань були підведені підсумки, які визначили переможців: І місце посіла команда школи №12, ІІ і ІІІ місця – школи №13 та №10 відповідно.
Вітаємо переможців! Тепер учнів Артемівської школи №12 чекає зональний етап гри «Зірниця». Бажаємо нашим хлопцям та дівчатам перемоги!
Останні статті на сайті
- Щомісячна грошова виплата за заслуги перед Батьківщиною
- Тепловий стрес, його симптоми та заходи щодо запобігання тепловому стресу
- На які підакцизні товари встановлюють максимальні роздрібні ціни?
- Наслідки неоформлених трудових відносин
- До уваги платників податків!
- Який порядок отримання малолітньою дитиною (до 14 років) документа, що засвідчує реєстрацію у ДРФО – платників податків?
- Які пільги із сплати земельного податку мають фізичні особи?
- Вплив спеки на безпеку праці: що таке тепловий стрес?
- Пам'ятка “ Щодо заборони спалювання стерні та сухої рослинності ”
- Проведення аудиту трудової книжки перед оцифруванням