Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 46 гостей.

Рекомендуємо

Сайт Артемівської міської централізованної бібліотечної системи

«В гості до Нептуна»

Переглядів: 2762
13.06.2014 - 11:59
«В гості до Нептуна»

Життя у пришкільному таборі «Казкова країна» Артемівської школи №10 різноманітне та цікаве. Щоденні заходи, конкурси не дозволяють дітям сумувати, а вихователям розслаблятися. 11 червня 2014 року всі запам’ятають надовго, особливо вихованці 3 загону.

Відразу після сніданку до дітей завітав володар океанів Нептун із Золотою рибкою. Вони підготували цілу квест-пригоду по станціях, де учнів чекали різноманітні конкурси, змагання на морську тематику, грамоти за активність та перемогу.

Для дорослих вихованців (4-6 класи) Нептун разом з працівником Центру туризму та краєзнавства Валерієм Кучером підготував справжнісінький сюрприз – катання дітей на байдарках по водоймищу біля школи. Діти у супроводі дорослих від Центру туризму та краєзнавства, вчителів-чоловіків школи, медичної сестри та начальника табору Юлії Ошурко завітали до водного царства. І навіть легкий літній дощик, що починався наприкінці цієї цікавої пригоди, не злякав дітей та не зіпсував святкового настрою.

Ось так, на байдарках, радісно та весело, діти перетнули «екватор» табірної зміни. Попереду ще сім цікавих днів та несподіваних пригод.

Життя у пришкільному таборі «Казкова країна» Артемівської школи №10 різноманітне та цікаве. Щоденні заходи, конкурси не дозволяють дітям сумувати, а вихователям розслаблятися. Життя у пришкільному таборі «Казкова країна» Артемівської школи №10 різноманітне та цікаве. Щоденні заходи, конкурси не дозволяють дітям сумувати, а вихователям розслаблятися. Життя у пришкільному таборі «Казкова країна» Артемівської школи №10 різноманітне та цікаве. Щоденні заходи, конкурси не дозволяють дітям сумувати, а вихователям розслаблятися. Життя у пришкільному таборі «Казкова країна» Артемівської школи №10 різноманітне та цікаве. Щоденні заходи, конкурси не дозволяють дітям сумувати, а вихователям розслаблятися. Життя у пришкільному таборі «Казкова країна» Артемівської школи №10 різноманітне та цікаве. Щоденні заходи, конкурси не дозволяють дітям сумувати, а вихователям розслаблятися.

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально