Рубрики

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 46 гостей.

Баннер Донецкой торгово-промышленной палаты

«На порозі юності»

Переглядів: 3860
19.06.2014 - 10:37
«На порозі юності»

17 червня 2014 року в школах міст Артемівська, Соледара та Часів Яру відбулись урочисті педради з нагоди вручення дев’ятикласникам свідоцтв про базову загальну середню освіту.

Здається, ще зовсім недавно 7-річними малюками вони прийшли в 1клас і тримались за руку мами, щоб не загубитись у юрбі. Як птах промчали шкільні роки - і 746 випускників стоять на порозі самостійного життя. Із них 24 учні ЗОШ №2, 5, 12, 13, 15, 18 та НВК №11 отримали свідоцтва з відзнакою.

На святкові заходи, які пройшли в усіх школах, прийшли вчителі, рідні, батьки, друзі, щоб привітати і розділити радість учнів. Так, в Артемівській школі №1 всім присутнім дуже сподобався святковий концерт, який був підготовлений силами випускників. Діти були розчулені побажаннями вчителів та батьків.

За традицією, яка склалася в Артемівській школі №9, випускників привітали директор, вчителі і громадськість мікрорайону, священик надав настанови і благословив. Батьки, за народним звичаєм, освятили дорогу самостійного життя хлібом-сіллю на розстеленому рушникові. Дуже зворушливо звучали слова випускників, які висловили подяку вчителям за їхню відданість праці, а батькам – за безмежну любов і турботу про дітей. Окрасою шкільного заходу став народний аматорський колектив, ансамбль скрипалів «Дивертисмент» Артемівської школи мистецтв, який забезпечував музичний супровід протягом усього свята, дозволив створити надзвичайну атмосферу.

У Соледарській школі №14 пролунало багато теплих слів на адресу випускників і тих, хто дев'ять років передавав їм свої знання, – вчителів. Класний керівник Михайло Моісєєв привітав своїх підопічних з першою перемогою і запевнив, що першого вересня з нетерпінням буде чекати їх у школі. Дев’ятикласники згадали дитинство і шкільні роки, переглянувши слайд-шоу «Школьные годы чудесные». Наостанок випускники заспівали пісню, прочитали вірші, подякували вчителям та батькам за знання, терплячість, чуйність і пообіцяли першого вересня повернутися до рідної школи, щоб ще два роки продовжити дитинство.

Відсьогодні для випускників відкрита світла широка дорога у майбутнє. Віримо, що талант і щастя будуть вірними супутниками на цій дорозі, а чарівна музика дитинства звучатиме у їхньому серці ритмом останнього шкільного вальсу.

17 червня 2014 року в школах міст Артемівська, Соледара та Часів Яру відбулись урочисті педради з нагоди вручення дев’ятикласникам свідоцтв про базову загальну середню освіту.17 червня 2014 року в школах міст Артемівська, Соледара та Часів Яру відбулись урочисті педради з нагоди вручення дев’ятикласникам свідоцтв про базову загальну середню освіту.

Пошук

Актуально