Юні туристи-краєзнавці – перша сходинка до пізнання учнями рідного краю, реалізації інтересів у вивченні природного різноманіття та історико-культурного надбання України та світу. А щоб зберегти пам’ять про історичні та природні об’єкти необхідно їх сфотографувати.
Вихованці гуртків Центру туризму, краєзнавства та екскурсій відвідали фотовиставку артемівських майстрів у міському краєзнавчому музеї, а також познайомилися з раритетними фотоапаратами. Нові цифрові технології стрімко входять в повсякденне життя. Цифрова фототехніка з кожним роком стає все доступнішою, але це не призводить до покращення знімків юних фотографів. Це пояснюється уявною простотою отримання зображення за допомогою автоматичної фотокамери і відсутністю знань з основ майстерності. Тому для вихованців Центру туризму, краєзнавства та екскурсій було організовано майстер-клас з фотографування, який провів міський фотохудожник Василь Балаболка. Він ознайомив дітей з основами фотографії, найпоширенішою фотоапаратурою й обладнанням, жанрами фотографії. Фотохудожник звернув особливу увагу на те,що фотографія - це один із методів краєзнавчої роботи.
Гуртківці з цікавістю та задоволенням слухали майстра, а в кінці заняття спробували самостійно сфотографуватися з друзями і з самим майстром.
Останні статті на сайті
- Який може бути вплив на податковий ризик?
- Право на податкову знижку: гранічний термін 31 грудня
- Щодо скасування реєстрації РРО
- Новації заповнення декларації з ПДВ: додаток 2
- Інструкція: як переглянути свою електронну трудову книжку
- Пільгові норми на оплату послуг з водопостачання та водовідведення
- Аналіз податкового ризику
- Щодо заповнення платіжної інструкції: реквізит «Фактичний платник»
- Щодо оподаткування ПДФО доходів нерезидента з продажу нерухомості
- Щодо добровільної сплати єдиного внеску