Рубрики

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 63 гостя.

Донецька обласна державна адміністрація

Оголошення про проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування у м. Бахмуті

Переглядів: 1413
21.02.2018 - 07:01

Управління розвитку міського господарства та капітального будівництва Бахмутської міської ради відповідно до Закону України «Про автомобільний транспорт» в редакції від 23.02.2006 № 3492 - ІV із внесеними до нього змінами, Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту, затверджених у новій редакції постановою Кабінету Міністрів України від 18.02.1997 № 176, із внесеними до них змінами, Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 № 1081, із внесеними до нього змінами, керуючись  ст. 30 Закону України від 21.05.1997 № 280/97- ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» із внесеними до нього змінами, рішення виконавчого комітету Бахмутської міської ради від 08.06.2016 № 137 «Про визначення організатора конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування у м. Бахмуті», наказу Управління розвитку міського господарства та капітального будівництва Бахмутської міської ради від 10.06.2016  № 34-п оголошує конкурс з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування у м. Бахмуті.

Засідання конкурсного комітету відбудеться 30.03.2018 року о 12.00 за адресою: Донецька область,  м. Бахмут, вул. Миру, 44, кабінет № 103

Об’єкти Конкурсу

Номера об’єктів кон-курсу Номер марш-руту Назва маршруту Маршрут (маршрути) або кількість оборотних рейсів на день, од. Кількість графіків (автобусів) на цьому об’єкті конкурсу, од. Періодичність здійснення перевезень Категорія, клас транс-портного засобу Режим руху
1 1 вул. Свободи (ЗА) – вул. Чайковського (ЗА) маршрут 1 постійний щоденно МЗ І звичайний
2 16 Дитяча лікарня (ЗА) – вул. Гаршина (ЗА) через вул. Леваневського маршрут 1 постійний щоденно М2 А звичайний
3 7 вул. Свободи (ЗА) – мкр. Західний (ЗА) маршрут 1 постійний щоденно МЗ І звичайний
4 9 Центр (ЗА) – вул. Свято - Георгіївська(ЗА) маршрут 1 постійний щоденно МЗ І звичайний

 Кваліфікація транспортних засобів згідно Наказу Міністерства транспорту та зв’язку від 12.04.2007 № 285 «Про затвердження Порядку визначення класу комфортності автобусів, сфери їх використання за видами сполучень та режиму руху», ЗА – зупинка автобуса.

Умови конкурсу

1. Умови конкурсу розроблені відповідно до положень Законів України: від 21.03.1991 № 875- XII «Про основи соціальної захищеності  інвалідів в Україні» із внесеними до нього змінами, «Про автомобільний транспорт» в редакції від 23.02.2006 № 3492 - ІV із внесеними до нього змінами, Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту, затверджених у новій редакції постановою Кабінету Міністрів України від 26.09.2007 № 1184, із внесеними до них змінами, Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 № 1081, із внесеними до нього змінами, наказу Міністерства транспорту та зв’язку України від 12.04.2007   № 285 «Про затвердження Порядку визначення класу комфортності автобусів, сфери їхнього використання за видами сполучень та режимами руху», із змінами та доповненнями.

2. Метою проведення конкурсу є реалізація основних напрямів розвитку галузі автомобільного транспорту, створення безпечних умов для перевезення пасажирів автомобільним транспортом, покращення якості пасажирських перевезень, створення конкурентного середовища, забезпечення оновлення рухомого складу, підвищення рівня безпеки перевезень пасажирів, забезпечення виконання соціально значущих перевезень, виконання необхідних обсягів перевезень пасажирів на автобусних маршрутах загального користування у м. Бахмуті.

3. Терміни, що застосовуються в Умовах Конкурсу  вживаються в значеннях, визначених законодавством України в сфері автомобільного транспорту.

4. У конкурсі на визначення автомобільного перевізника на автобусному маршруті загального користування можуть брати участь автомобільні перевізники, які мають ліцензію на той вид послуг, що виносять на конкурс, на законних підставах використовують у достатній кількості сертифіковані автобуси відповідного класу, відповідають вимогам, викладеним у статті 34  Закону України "Про автомобільний транспорт".

5. До участі в конкурсі не допускаються автомобільні перевізники, які:

 • визнані банкрутами або щодо яких порушено справу про банкрутство чи ліквідацію як суб’єкта господарювання;
 • подали до участі в конкурсі документи, що містять недостовірну інформацію;
 • не відповідають вимогам статті 34 Закону України "Про автомобільний транспорт".
 • передбачають використовування на маршрутах автобуси, переобладнані з вантажних транспортних засобів.

6. Автомобільний перевізник забезпечує роботу на кожному об’єкті Конкурсу не менш як одного транспортного засобу, пристосованого  для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями.

7. У разі відсутності у перевізників-претендентів автобусів, що відповідають умовам Конкурсу, вони мають право подавати до конкурсного комітету заяву на участь у Конкурсі та документи, що містять характеристику наявних автобусів, які перевізник – претендент пропонує використовувати на даному маршруті, а також інвестиційний  проект –зобов’язання щодо оновлення парку автобусів на даному маршруті.

8. Перевізник – претендент повинен мати достатню кількість транспортних засобів для виконання перевезень пасажирів та резервного транспортного засобу у кількості 10 % для міського сполучення.

  9. Автотранспортні засоби, які пропонуються перевізниками - претендентами для резерву, повинні бути аналогічними за показниками категорії та класу основним автотранспортним засобам, які пропонуються для обслуговування маршруту.

10. Транспортні засоби, які претендент пропонує залучити до перевезень пасажирів, повинні відповідати вимогам безпеки, охорони праці, державним стандартам, нормам стосовно викидів забруднювальних речовин, парникових газів, електромагнітних завад, рівню шуму та інших чинників негативного впливу на людину та довкілля, мати відповідний сертифікат, бути зареєстрованими відповідно до чинного законодавства, перебувати в належному технічному і санітарному стані та відповідати іншим вимогам      ст. ст. 20, 34  Закону України «Про автомобільний транспорт».

11. Для участі у Конкурсі автомобільний перевізник подає на кожний об'єкт Конкурсу заяву за формою та документи, визначені у пункті 29 Постанови КМУ від 03.12.2008 № 1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування» (далі – Порядок проведення конкурсу).

 • нотаріально завірену копію ліцензії на право надання послуг з перевезень пасажирів (подається в одному примірнику, якщо перевізник претендент бере участь у кількох конкурсах, які проводяться на одному засіданні);
 • перелік транспортних засобів, які пропонуються до використання на автобусному маршруті, із зазначенням марки, моделі, пасажиромісткості (з відміткою «з місцем водія/без місця водія»), VIN-коду транспортного засобу, державного номерного знака, року випуску транспортного засобу;
 • копії ліцензійних карток на кожний транспортний засіб, який пропонується до використання на автобусному маршруті;
 • копії свідоцтв про реєстрацію транспортних засобів або тимчасових реєстраційних талонів автобусів, що пропонуються до використання на маршруті;
 • копію документа, що підтверджує проведення процедури санації   (за умов проведення санації);
 • перелік транспортних засобів, пристосованих для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями, які пропонуються для роботи на автобусному маршруті, або письмова інформація про їх відсутність;
 • анкету відповідно до пункту 32 Порядку затвердженого постановою КМУ від 03.12.2008 № 1081,
 • копія штатного розпису, податкового розрахунку сум доходу, нарахованого(сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку (форма № 1ДФ) за останні повні два квартали.
 • довідку про відповідність технічного стану автобусів претендента умовам перевезень, видану Управлінням патрульної поліції Департаменту патрульної поліції Національної поліції України,
 • інформацію щодо діяльності перевізника претендента від територіального Управління Укртрансбезпеки відповідно до повноважень зазначеного органу.

12. Плата за участь у конкурсі не вноситься. Натомість, перевізникам необхідно подати до конверту з позначкою № 1 довідки довільної форми з інформацією про те, що перевізником-претендентом (вказати найменування перевізника) не вносилась плата за участь у конкурсі у зв’язку з відсутністю такої вимоги в відповідному оголошені про проведення конкурсу.

13. Документи для участі в конкурсі пронумеровуються, прошиваються, підписуються уповноваженою особою перевізника – претендента та скріплюється печаткою з позначенням кількості сторінок цифрами і словами.

Документи для участі в конкурсі подаються перевізником – претендентом у двох закритих конвертах (пакетах):

          Конверт (пакет) з позначкою № 1, який містить документи для участі в конкурсі, відкривається наступного дня після закінчення строку їх прийняття.

Конверт (пакет) з позначкою № 2, який містить документи з інформацією про те, на який об’єкт конкурсу падає документи перевізник – претендент, відкривається під час засідання  конкурсного комітету.

У разі подання перевізником – претендентом документів для участі в кількох конкурсах, що проводяться на одному засіданні, ним робиться однакова відмітка на конвертах № 1 і 2, які стосуються одного і того ж конкурсу, що дасть змогу визначити приналежність їх одне одному.

13. Визначення переможця Конкурсу та укладання договору на  перевезення пасажирів  на міських автобусних маршрутах здійснюється виключно відповідно до вимог Порядку проведення конкурсу.

14. Організатор укладає з  переможцем  конкурсу  договір на перевезення пасажирів терміном на п’ять років. Договір з переможцем конкурсу, у разі відсутності у нього автобусів, що відповідають умовам конкурсу, укладається строком на один рік.  Інвестиційний проект- зобов'язання  щодо оновлення парку автобусів, які будуть повністю відповідати всім вимогам умов конкурсу, являється невід'ємною частиною договору на перевезення пасажирів. За умови виконання усіх умов конкурсу протягом дії вказаного договору, із переможцем конкурсу договір подовжується строком на 4 роки.

15. Автомобільний перевізник, з яким укладено договір, забезпечує:

 • облаштування автобусів засобами візуального інформування про найменування зупинки маршруту згідно з паспортом автобусного маршруту;
 • виконання державних соціальних нормативів у сфері транспортного обслуговування населення;
 • регулярність перевезень на рівні не менше, ніж 95 %  та належну якість обслуговування пасажирів.
 • дотримання трудового законодавства України, забезпечення належних умов праці.
 • перевезення пільгової категорії пасажирів згідно вимог чинного законодавства України.

Кінцевий строк подачі документів для участі в конкурсі - 14.03.2018 року.

Документи для участі у конкурсі приймаються за адресою:

84500, м. Бахмут, вул. Миру 44, Управління розвитку міського господарства та капітального будівництва Бахмутської міської ради, кабінет № 512 звертатися у робочі дні за адресою: 84500, м. Бахмут,  вул. Миру 44, кабінет № 512 з 9.00. до 17.00 (перерва з 12.00 до 13.00). Телефон для довідок: (0627) 44-60-76; e-mail: artorgh@gmail.com.


Пошук

Актуально