Рубрики

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції України



Хто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 69 гостей.

Баннер Донецкой торгово-промышленной палаты

Чи застосовується штраф та пеня при самостійному виправленні помилок в декларації з податку на прибуток у 2024 році?

Переглядів: 70
11.04.2024 - 12:58

Шановні платники! Головне управління ДПС у Донецькій області інформує, що тимчасово, на період до припинення або скасування воєнного стану на території України, справляння податків i зборів здійснюється з урахуванням особливостей, визначених у п. 69 підрозділу 10 розділу ХХ Перехідні положення Податкового кодексу України (далі – ПКУ).

Відповідно до вказаних норм, у разі самостійного виправлення платником податків визначених ст. 50 ПКУ, помилок, що призвели до заниження податкового зобов'язання за будь-який звітний період, такий платник звільняється від нарахування та сплати штрафних санкцій, передбачених п. 50.1 ст. 50 ПКУ, та пені.

 Корисні посилання: