Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 1 користувач та 49 гостей.

Рекомендуємо

Донецька обласна державна адміністрація

Рішення Бахмутської міської ради від 28.02.2018 №6/110-2118

Переглядів: 379
сессия : 

Про погодження акту про списання багатоквартирного будинку комунальної власності територіальної громади м. Бахмута з балансу комунального підприємства «Бахмутська житлова управляюча компанія».

Розглянувши акт від 19.01.2018 №11 про списання багатоквартирного будинку з балансу, заслухавши інформацію від 26.01.2018 № 01-0512-06 начальника Управління муніципального розвитку Бахмутської міської ради Отюніної Н.С. щодо погодження акту про списання багатоквартирного будинку комунальної власності територіальної громади м. Бахмута з балансу комунального підприємства «Бахмутська житлова управляюча компанія», відповідно до законів України: від 29.11.2001 № 2866-III «Про об'єднання співвласників багатоквартирного будинку», із внесеними до нього змінами, від 14.05.2015 № 417-VIII «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», із внесеними до нього змінами, Порядку списання з балансу багатоквартирних будинків, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.04.2016 № 301, Порядку списання з балансу багатоквартирних будинків комунальної власності територіальної громади м.Бахмута, затвердженого рішенням Бахмутської міської ради від 28.09.2016 № 6/92-1663, враховуючи витяги із протоколів  засідань постійних комісій Бахмутської міської ради: з питань комунальної власності, землі і приватизації від 14.11.2017 № 15, з питань житлово-комунального господарства, екології, транспорту і зв'язку від 10.11.2017 № 17 про  початок процедури списання з балансу комунального підприємства «Бахмутська житлова управляюча компанія» багатоквартирного будинку, керуючись ст. ст. 26, 60 Закону України від 21.05.1997 № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні», із внесеними до нього змінами, Бахмутська міська рада

ВИРІШИЛА :

1. Погодити акт про списання багатоквартирного будинку (комунальної власності територіальної громади м. Бахмута) з балансу комунального підприємства  «Бахмутська  житлова управляюча компанія», розташованого за адресою:  м.Бахмут, вул. Горбатова, 53 (додається).

 2. Доручити Управлінню розвитку міського господарства та капітального будівництва Бахмутської міської ради (Чорноіван) протягом року зареєструвати в установленому законом порядку за територіальною громадою м.Бахмута нерухоме майно, яке не перебуває у приватній власності та право комунальної власності територіальної громади м. Бахмута, на яке не зареєстроване, згідно переліку (додається).

3. Визначити, що нерухоме майно, визначене у додатку до цього рішення, залишається на балансі комунального підприємства «Бахмутська житлова управляюча компанія».

4. Організаційне виконання рішення покласти на Управління розвитку міського господарства та капітального будівництва Бахмутської міської ради (Чорноіван), Управління муніципального розвитку Бахмутської міської ради (Отюніна), заступника міського голови Федорова Ф.К.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії Бахмутської міської ради: з питань комунальної власності, землі і приватизації (Сабаєв), з питань житлово - комунального господарства, екології, транспорту і зв’язку (Северінов), секретаря Бахмутської міської ради Кіщенко С.І.

Міський голова                                                                             О.О. РЕВА

ДолученняРозмір
Файл Рішення Бахмутської міської ради від 28.02.2018 №6/110-2118
Про погодження акту про списання багатоквартирного будинку комунальної власності територіальної громади м. Бахмута з балансу комунального підприємства «Бахмутська житлова управляюча компанія».
22.65 KB

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально