Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 102 гостя.

Рекомендуємо

Офіційний сайт відділу освіти Артемівської міської ради Донецької області

Вихованці дитячого садка №40 побували на екскурсії у школі №2

Переглядів: 3275
05.10.2015 - 11:27
Вихованці дитячого садка №40 побували на екскурсії у школі №2

В рамках роботи на освітньому окрузі №2 до Артемівської загальноосвітньої школи №2 завітали вихованці дошкільного навчального закладу комбінованого типу №40 «Посмішка».

Така співпраця вихователів та вчителів дозволяє вирішувати проблеми наступності в системі «Дитячий садок-школа».

Педагоги школи і дитячого садка намагаються, щоб співпраця додала педагогічному процесу цілісний, послідовний характер, щоб проблеми дошкільної та початкової освіти вирішувалися в тісному взаємозв'язку. Все це дозволяє поліпшити підготовку 6-річних дітей та забезпечити природність переходу їх із дитячого садка в загальноосвітній навчальний заклад і поглибити їх інтерес до життя школи.

Малюки мали змогу познайомитися зі школою: вони побували в шкільній бібліотеці, де з великою цікавістю роздивлялися мальовничі книжки, посиділи у соляній кімнаті та відвідали кабінет лікувальної фізичної культури і навіть позаймалися на тренажерах.

Від цієї екскурсії у дітлахів залишилося багато яскравих вражень і спогадів. А школа з нетерпінням чекатиме на майбутніх першокласників.

В рамках роботи на освітньому окрузі №2 до Артемівської загальноосвітньої школи №2 завітали вихованці дошкільного навчального закладу комбінованого типу №40 «Посмішка». В рамках роботи на освітньому окрузі №2 до Артемівської загальноосвітньої школи №2 завітали вихованці дошкільного навчального закладу комбінованого типу №40 «Посмішка». В рамках роботи на освітньому окрузі №2 до Артемівської загальноосвітньої школи №2 завітали вихованці дошкільного навчального закладу комбінованого типу №40 «Посмішка».

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально