Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 234 гостя.

Рекомендуємо

Презедент України

Святкування Дня українського козацтва та Дня захисника України в Артемівській школі №2

Переглядів: 4755
15.10.2015 - 10:06
Святкування Дня українського козацтва та Дня захисника України в Артемівській школі №2

З метою вшанування мужності й героїзму захисників незалежності та територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу у підростаючого покоління 13 жовтня в Артемівські школі №2 відбулися заходи, приурочені до Дня захисника України та українського козацтва.

Не випадково для святкування Дня українського козацтва обрано День Святої Покрови, вона здавна була покровителькою козаків і захисників рідної землі. Це дуже важливе свято для нашого народу, адже козацтво відіграло надзвичайну роль у становленні нашої держави. Народ ставився до козаків з повагою і любов'ю, сприймав їх як символ мужності, честі, людської і національної гідності. В наш час відроджуються традиції українського козацтва, ведеться активна робота з учнями та молоддю.

Члени шкільного парламенту та бібліотекар Оксана Тодорашкул підготували книжкову виставку «Солдат на стражі спокою стоїть». На виставці експонуються книги із фонду бібліотеки, які розповідають про історію України, про козацьку епоху, яка надзвичайно багата подіями і героями. Класні керівники 1-11 класів провели пізнавальні тематичні заходи з піснями, танцями, іграми та розвагами. Особливо слід відзначити проведені заходи у 2-А та 2-Б, 5-Б та 9 класах. Діти підготували малюнки та листи захисникам України, які будуть передані воїнам АТО.

13 жовтня в Артемівські школі №2 відбулися заходи, приурочені до Дня захисника України та українського козацтва.i13 жовтня в Артемівські школі №2 відбулися заходи, приурочені до Дня захисника України та українського козацтва.13 жовтня в Артемівські школі №2 відбулися заходи, приурочені до Дня захисника України та українського козацтва.

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально