Рубрики

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 62 гостя.

ExportUA

День спорту та здоров’я в ДВУОР ім. С. Бубки

Переглядів: 2512
19.04.2016 - 15:31

Квітень – розпал весни, коли все в природі прокинулось, зеленіє та розквітає. В такі дні нібито відкривається друге дихання, з’являється бажання брати  нові рекорди. Тож недарма Міжнародний день спорту відзначається навесні, а саме – 6 квітня. Спорт тісно пов'язаний зі здоров’ям. Як в народі кажуть, в здоровому тілі – здоровий дух. Всесвітній день здоров’я традиційно відзначається 7 квітня. Цим двом знаменним датам був присвячений  тематичний День спорту та здоров’я, який пройшов 14 квітня в Донецькому вищому училищі олімпійського резерву  ім. С. Бубки. День був насичений спортивними та виховними заходами, зорієнтованими на виховання здорових спортсменів, майбутніх олімпійських чемпіонів.

День спорту та здоров’я розпочався з загальноучилищного  ранкового тренування. На тематичній  лінійці вихованці закладу отримали інформацію про історію виникнення Міжнародного дня спорту та Всесвітнього дня здоров’я,  а  кращі спортсмени були нагороджені  грамотами та  вимпелами, які вони вибороли в нелегких спортивних  змаганнях. Цікавими та пізнавальними були  години здоров’я  у 7 – 9 класах «Шкідливі звички мати – себе не поважати» і  в 10-11 класах та студентських групах «Шкідливі звички – шлях у безодню», організовані медпрацівниками училища, під час яких  учні та студенти прослухали лекції, розгадали кросворди, ознайомилися з виставкою літератури на відповідну тематику, а для старших вихованців було проведено анкетування.

В цей день пройшла матчева зустріч з волейболу між командами ДВУОР ім. С. Бубки та КДЮСШ  №1. Футбольна команда училища  відвідала вихованців дитячого садка «Світлячок» і провела з ними  цікавий футбольний матч. З метою підготовки до Всеукраїнських змагань з дзюдо були проведені показові схватки дзюдоїстів. Спортсмени відділення боротьби вільної  провели показові виступи та змагальні схватки. В цей день відбувся  навчальний семінар за програмою «Дитяча легка атлетика».

Протягом тематичного Дня працювали дві виставки: дитячих малюнків на тему «Спорт і ми – навіки разом!» та  стіннівок, приурочених до Міжнародного дня спорту та Всесвітнього дня здоров’я.

Для вихованців училища була організована екскурсія до соляної шахти  м. Соледар, з якої вони повернулися в хорошому настрої та з масою позитивних вражень.

А завершився День спорту та здоров’я  веселою конкурсно-пізнавальною програмою «Здорове покоління – здорова нація», в ході  якої вихованці змагалися у вікторині та в веселих  рухливих конкурсах.

Насичено і різноманітно  пройшов День спорту і здоров’я у ДВУОР   ім. С. Бубки. А  хіба ж  могло бути інакше?!

14 квітня в Донецькому вищому училищі олімпійського резерву ім. С. Бубки провели тематичний День спорту та здоров’я.14 квітня в Донецькому вищому училищі олімпійського резерву ім. С. Бубки провели тематичний День спорту та здоров’я.14 квітня в Донецькому вищому училищі олімпійського резерву ім. С. Бубки провели тематичний День спорту та здоров’я.14 квітня в Донецькому вищому училищі олімпійського резерву ім. С. Бубки провели тематичний День спорту та здоров’я.14 квітня в Донецькому вищому училищі олімпійського резерву ім. С. Бубки провели тематичний День спорту та здоров’я.14 квітня в Донецькому вищому училищі олімпійського резерву ім. С. Бубки провели тематичний День спорту та здоров’я.14 квітня в Донецькому вищому училищі олімпійського резерву ім. С. Бубки провели тематичний День спорту та здоров’я.14 квітня в Донецькому вищому училищі олімпійського резерву ім. С. Бубки провели тематичний День спорту та здоров’я.14 квітня в Донецькому вищому училищі олімпійського резерву ім. С. Бубки провели тематичний День спорту та здоров’я.14 квітня в Донецькому вищому училищі олімпійського резерву ім. С. Бубки провели тематичний День спорту та здоров’я.14 квітня в Донецькому вищому училищі олімпійського резерву ім. С. Бубки провели тематичний День спорту та здоров’я.14 квітня в Донецькому вищому училищі олімпійського резерву ім. С. Бубки провели тематичний День спорту та здоров’я.

Останні статті на сайті