6 червня 2016 року переселенці Бахмута провели акцію, під час якої намагались ще раз привернути увагу представників центральної влади до своїх проблем.
Як відзначили ініціатори мітингу, з січня місяця уряд не привів постанову Кабінету міністрів №509 "Про облік внутрішньо переміщених осіб" у відповідність до Закону України №1706-VII «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб». Управління праці та соціального захисту населення і Пенсійний фонд не мають права визнавати дійсними довідки переселенців без штампа міграційної служби. Міграційна служба, в свою чергу, керуючись законом, з 13 січня 2016 роки не проставляє ці штампи на довідках. В результаті, сотні тисяч переселенців по усій країні протягом довгих місяців залишаються без пенсій, допомоги на дітей та інших соціальних виплат.
«Ми вийшли на центральну площу міста для того, щоб заявити про те, що ми не «псевдопереселенці»! Ми є! Проблема з міграційними печатками є! Вона не вирішується вже довгі місяці! Люди залишаються без засобів до існування. І ми хочемо, щоб нас почули і вимагаємо від Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України якнайшвидшого вирішення даного питання,» - зазначили організатори та учасники акції.
За результатами акції було підписано звернення до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України.
Останні статті на сайті
- Щомісячна грошова виплата за заслуги перед Батьківщиною
- Тепловий стрес, його симптоми та заходи щодо запобігання тепловому стресу
- На які підакцизні товари встановлюють максимальні роздрібні ціни?
- Наслідки неоформлених трудових відносин
- До уваги платників податків!
- Який порядок отримання малолітньою дитиною (до 14 років) документа, що засвідчує реєстрацію у ДРФО – платників податків?
- Які пільги із сплати земельного податку мають фізичні особи?
- Вплив спеки на безпеку праці: що таке тепловий стрес?
- Пам'ятка “ Щодо заборони спалювання стерні та сухої рослинності ”
- Проведення аудиту трудової книжки перед оцифруванням