З початку 2016 року місцеві бюджети Донецької області отримали майже 640 млн. грн. плати за землю, що на 36% більше, ніж за відповідний період минулого року. Від юридичних осіб надійшло майже 543 млн. грн., а від фізичних осіб – понад 96 млн. гривень.
Земельний податок та орендна плата за користування землею є одним з вагомих джерел наповнення місцевих скарбниць регіону (12%), а позитивна динаміка у зборі плати за землю з одного боку є свідченням сумлінного ставлення платників області до виконання свого обов’язку щодо сплати податків, а з іншого – результатом спільних зусиль з місцевою владою регіону в напрямі легалізації земельних відносин.
Нагадуємо, що відповідно до податкового законодавства власники землі та землекористувачі сплачують за землю з дня виникнення права власності або права користування земельною ділянкою. У разі припинення права власності або права користування земельною ділянкою плата за землю сплачується за фактичний період перебування землі у власності або користуванні в поточному році.
Останні статті на сайті
- Право на податкову знижку: повернення коштів за договором оренди житла для внутрішньо переміщених осіб
- Закон №4015: з 1 січня 2025 року звітність з податку на доходи фізичних осіб та єдиного внеску необхідно подавати щомісячно
- Закон № 4015: коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель для визначення МПЗ за 2025 рік
- Посібник із запобігання та протидії домашньому насильству
- Нагадуємо про новий сервіс для платників – «Е-повідомлення»
- На допомогу платникам податків: витяг щодо стану розрахунків з бюджетом
- Фізична ідентифікація пенсіонерів з числа ВПО за допомогою відеоконференцзв'язку: алгоритм дій
- Пожежна безпека при проведенні Різдвяних та Новорічних свят
- Яке призначення програмного забезпечення «ПРРО WEB-ВЕРСІЯ ДПС»?
- Ознаки примусової праці: як не стати жертвою торгівлі людьми?