Саме стільки ліцензій видано фіскальними органами Донеччини за десять місяців 2016 року. З них 4,2 тис. ліцензій видано на роздрібну торгівлю алкоголем та 3,5 тис. – на реалізацію тютюнових виробів. За видачу та подовження алкогольно-тютюнових ліцензій до місцевих бюджетів надійшло понад 25,8 млн гривень, від 2800 суб`єктів господарювання.
З початку 2016 року від платників Донеччини до місцевих бюджетів надійшло 305 млн грн акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів, що на 33% або на 76 млн грн перевищує минулорічні надходження. Зібрані кошти від роздрібного продажу підакцизних товарів йдуть на покращення інфраструктури області.
Співробітники фіскальної служби області провели 519 перевірок суб`єктів господарювання з питання дотримання вимог законодавства, яке регулює обіг в роздрібній і оптовій торгівельній мережі алкогольних напоїв і тютюнових виробів. За результатами встановлених порушень, до підприємців відповідно до законодавства застосовані фінансові санкції у вигляді штрафів на загальну суму 7,8 млн гривень. Основним порушенням є відсутність ліцензій, а також торгівля тютюновими виробами за цінами вище максимально встановлених виробником шляхом маркування на пачці збільшених на суму акцизного податку та інші порушення.
За результатами контрольно-перевірочних заходів та роз’яснювальної роботи серед платників податків додатково видано 1,4 тис. ліцензій на право роздрібної торгівлі суб’єктам господарювання, які до цього не мали ліцензії. Така тенденція також пов’язана з ліцензуванням реалізації пива, яке з 1 липня 2015 року віднесено до алкогольних напоїв.
Останні статті на сайті
- Пневмонія: причини виникнення та способи захисту від небезпечної хвороби
- З 1 січня 2025 року відновлено обов’язок в частині сплати ЄСВ
- Деклараційна кампанія – 2025 триває: доходи до оподаткування
- Інформаційні матеріали про отримання соціальної підтримки для членів сімей полонених або зниклих безвісти ветеранів війни (пенсійне забезпечення, виплату грошового забезпечення, пільги на житлово-комунальні послуги тощо)
- Платники, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, з 01.01.2025 сплачують військовий збір
- Декларування 2025: особливості визначення податкових зобов’язань з військового збору
- Щодо деяких питань отримання та декларування державними службовцями подарунків
- Нова кампанія декларування доходів осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування
- Щодо використання єдиного рахунку
- Особливості перереєстрації програмного реєстратора розрахункових операцій