Урядова програма з енергоефективності, яка в народі отримала назву «теплі кредити», буде продовжена у наступному 2017 році. Уряд, відреагувавши на чисельні запити українців, передбачив у доопрацьованому проекті Державного бюджету на 2017 рік 400 млн. грн. на її реалізацію. Про це повідомляє Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.
За його словами, Прем’єр-міністр України В.Гройсман своїм вольовим рішенням підтримав продовження дії Урядової програми з енергоефективності, яка вже впродовж двох років є дієвим інструментом допомоги населення та ОСББ при утепленні житла, підготовці до зими та зменшенні витрат на комунальні послуги.
«Держенергоефективності спільно з проактивною спільнотою прихильників програми продовжуватиме опрацьовувати питання виділення більшої суми коштів на стимулювання населення до енергоощадності. Ми також вдячні активній та непорушній позиції громадських організацій і експертів, які говорять про ефективність такої державної допомоги і наголошували на важливості її продовження», - наголошує С. Савчук.
Нагадаємо, що закладені у проекті Держбюджету на 2017 рік кошти на суму 400 млн грн. буде спрямовано на надання населенню та ОСББ безповоротної фінансової допомоги на проведення енергоефективних заходів: утеплення будинків, встановлення вузлів обліку води та тепла, радіаторів опалення з терморегулятором, заміну вікон на енергоефективні, модернізацію освітлення, облаштування ІТП тощо.
З початку дії програми, а саме – з жовтня 2014 року і по теперішній час, її учасниками стали понад 180 тисяч родин, які залучили на енергоефективні заходи майже 2,6 млрд. грн. Від Уряду вони отримали близько 1 млрд. грн. відшкодування.
Урядова програма з енергоефективності - це безповоротна грошова державна допомога населенню України, яка надається через державні банки – Ощадбанк, Укргазбанк.
Управління комунікації та зв’язків з громадськістю Держенергоефективності
Останні статті на сайті
- Податкова декларація про майновий стан і доходи та термін сплати задекларованих сум податкових зобов’язань з ПДФО
- Щодо перереєстрації РРО/ ПРРО у разі перейменування назви міста, вулиці
- За якими кодами класифікації доходів бюджету сплачується військовий збір?
- Заяву на проведення фізичної ідентифікації в режимі відеоконференцзв’язку можна подати через контакт-центр Пенсійного фонду України
- Які дії платника якщо протягом операційного дня не отримано квитанції про прийняття або неприйняття, або зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування?
- Щодо сплати військового збору при застосуванні податкової соціальної пільги
- Щодо авансових внесків платників податку на прибуток, які здійснюють діяльність з торгівлі валютними цінностями
- На допомогу платникам податків: розділ «Онлайн-навчання» доповнено новими матеріалами
- Як швидко та зручно подати заяву на призначення пенсії
- Психосоціальна підтримка на робочому місці