Відповідно до Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом, співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами упродовж січня поточного року видано 103 сертифікати форми EUR.1.
Перелік країн ЄС, до яких видано найбільша кількість сертифікатів залишається практично незмінним, це: Італія та Румунія - по 22, Німеччина - 16, Словенія - 10 та Польща - 9 сертифікатів відповідно.
У розрізі товарів, найбільша кількість сертифікатів видана на наступні товари: «свинець», «сплав свинцю», «частини прокатного стану», «частини правильної машини», «халва соняшникова», «натуральний бджолиний мед».
Поступова позитивна динаміка збільшення обсягів експорту товарів до країни ЄС, яка спостерігалась упродовж року, що минув, залишається і протягом січня 2017 року. Так у порівнянні з відповідним періодом 2016 року відсоток експорту до країн ЄС від загального обсягу експорту по вартості зріс на 7% або на 97 млн доларів та на 11% або на 205 тис. тонн по вазі.
Останні статті на сайті
- Пневмонія: причини виникнення та способи захисту від небезпечної хвороби
- З 1 січня 2025 року відновлено обов’язок в частині сплати ЄСВ
- Деклараційна кампанія – 2025 триває: доходи до оподаткування
- Інформаційні матеріали про отримання соціальної підтримки для членів сімей полонених або зниклих безвісти ветеранів війни (пенсійне забезпечення, виплату грошового забезпечення, пільги на житлово-комунальні послуги тощо)
- Платники, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, з 01.01.2025 сплачують військовий збір
- Декларування 2025: особливості визначення податкових зобов’язань з військового збору
- Щодо деяких питань отримання та декларування державними службовцями подарунків
- Нова кампанія декларування доходів осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування
- Щодо використання єдиного рахунку
- Особливості перереєстрації програмного реєстратора розрахункових операцій